Netflix time: що дивитися у квітні

Netflix

Woman Magazine ділиться найцікавішими новинками від Netflix на квітень 2023 року.

“Голод”

Серед них варто звернути увагу на тайську драму “Голод”, яка розповідає історію молодого уличного повара, що потрапив під крило безжалістного шеф-кухаря.

“Операція: Нація”

Також варто згадати про польську комедію “Операція: Нація”, в якій член націоналістичної групи закохується в ліву активістку, що призводить до низки несподіваних подій.

“Королеви втікачки”

Мексиканський бойовик “Королеви втікачки” розповідає про чотирьох жінок, які планують мандрівку, але зіштовхуються з безліччю перешкод на дорозі.

“Найдовше третє побачення”

У фільмі “Найдовше третє побачення” розповідається історія пари, яка застрягла на своєму третьому побаченні в часи пандемії.

“Путівник по любові”

А “Путівник по любові” розповідає про пригоди менеджерки турагенства во В’єтнамі, де вона знайомиться зі світом, повним цікавих пригод і можливостей.

Netflix пропонує широкий вибір фільмів та серіалів на будь-який смак, тому не забувайте перевіряти новинки та насолоджуватися переглядом.

Нагадаємо, що House of Europe та Netflix запустили проєкт підтримки українських творців, які постраждали або були вимушені переїхати через війну.

“Кіношники в Україні та по всьому світу можуть отримати стипендії розміром 1000 євро на будь-які потреби, що стосуються їхньої творчості. Щоб отримати грант, потрібна лише переконлива заявка та короткий текстовий звіт”, — зазначили на сайті House of Europe.

Для участі проєкту Netflix та House of Europe важливо мати досвід створення хоча б одного фільму або серіалу, мати ФОП чи договір про роботу, а також бути громадянином України від 18-річного віку.

У програмі можуть брати участь режисери, сценаристи, менеджери та продюсери, фахівці виробництва, звуку, SFX, кастингу, художники-постановники, художники по костюмах і гриму, спеціалісти з відеомонтажу, саунд-дизайну, OST, колористи, VFX та CGI.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top