Ексклюзивний репортаж з Бахмуту: Раміна Есхакзай

Раміна Есхакзай

Раміна Есхакзай

Журналістка Раміна Есхакзай, наприкінці січня 2022 року відвідала місто Бахмут. Як каже сама Раміна їй не вдалось зняти все як планувала, однак вона рада, що майже ціною свого життя та команди вони змогли зняти саме той матеріал який потрібен для очей світу і показати правду про існування людей у прифронтовому місті.

«Ви зараз побачите мій репортаж з міста-героя Бахмут. Це перше відео подібного формату, можна сказати, що мені зовсім не вдалося зробити те, що я планувала. Насправді можна було засмутитися, але я рада, що все відбулося саме так, оскільки це правда українців, тепер весь світ може побачити, що відчувають люди які живуть в прифронтових містах і як борються наші захисники за кожен клаптик нашої землі», – Раміна Есхакхай. 

Місцеві, які залишились у місті не хочуть покидати свої домівки, на питання про причини невиїзду, відповідають, що немає грошей і хто їх чекає в інших містах.

Окрім військових, які супроводжували шлях Раміни та команди по місту, був ще волонтер та телеведучій в минулому Денис Христов. Він змінив професію заради допомоги людям. Майже рік він особисто евакуює людей з найгарячіших точок країни. 

Наприкінці репортажу з міста Бахмут, Раміна з командою потрапили під мінометний обстріл (з 51:00 хвилини матеріалу). Журналістів врятували військові, які правильно керували діями при даному обстрілі. У 800 метрах від них безупинну вівся обстріл, поряд вилітали вікна в сусідніх будинках і знімання репортажу довелося закінчити, через велику небезпеку для команди. 


Фото: прес-служба

 

 

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top