5 лайфхаків для гарного волосся: рекомендації Лени Барлі

5 лайфхаків для гарного волосся: рекомендації Лени Барлі - 1 - изображение

5 лайфхаків для гарного волосся

Статика — прокляття волосся взимку? Починаються морози, а разом з ними мрія, щоб зачіска була на місці. Як одягнувши светр чи в’язану шапку, приборкати дикі пасма? Що саме потрібно робити?

Про це нам розкаже відома перукарка, співвласниця мережі салонів краси BARLY, авторка «Курсу гарного волосся» Лена Барлі.

авторка «Курсу гарного волосся» Лена Барлі

авторка «Курсу гарного волосся» Лена Барлі

Лена зібрала 5 лайфхаків для гарного волосся, щоб ви могли залишити це в минулому назавжди.

Вода чи Олія?

Статика — це взаємовідносини волосся із вологістю, тому саме сухість волосся є основною причиною цієї проблеми. Тобто, якщо ваші пасма перебувають у підвищеному стані сухості, ви відчуєте зиму першими. Якщо ви тримаєте своє волосся зволоженим, то ви ніколи не побачите цього ефекту і не матимете статики.

Для того, щоб зберегти волосся зволоженим, треба використовувати кондиціонуючі продукти із великою кількістю води, а саме наносити маски та кондиціонери на дуже вологе волосся після шампуню, не віджимаючи його.

Вода – це найкращий провідник для інгредієнтів, що зволожують волосся.

Другий секрет – якнайкраще запечатати кутикулу волосся, допомогти пасмам від майбутнього ламання. Обов’язково наносіть кондиціонер, та змішайте одну частину олійки для волосся зі своїм улюбленим leave in у долонях, наносьте на волосся одразу після миття.

Олія – найкраще заспокоєння для пухнастих пасм.

Третій пункт для захисту волосся від статики – термозахист. Ці засоби допомагають утримувати вологу та нейтралізують пошкодження від тепла, яке висушує волосся, спричиняючи статику.

Термозахист – захищає волосся від високих температур, особливо якщо ви відчуваєте статику.

Використовуйте фен з функцією іонізації, оскільки вона працює посилаючи позитивно заряджені іони, які нейтралізують негативно заряджені електрони у вашому волоссі. Коли протилежно заряджені іони зустрічаються, позитивні іони нейтралізують електрони, усуваючи статику.

Фен з іонами нейтралізує статичну електрику і навіть допомагає волоссю швидше висихати!

А якщо ви вважаєте своє волосся ідеальним: воно гарно зволожене, ви вмієте користуватись феном з іонами, наносити олійку разом з leave in, але після того, як зняли светр з бавовни волосся розпушилось, то спробуйте спеціальні серветки. Frizz Dismiss Fly-Away Fix Sheets допоможе контролювати зайву пухнастість волосся в будь-який час року та в будь-якому місці, просто проведіть серветкою по волоссю рухаючись згори донизу.

Ще більше порад та цікавих фішечок можна отримати на «Курсі гарного волосся» для домашнього догляду від Лени Барлі. Програма розрахована на усіх, хто хоче відновити та покращити стан волосся, а також самостійно піклуватися про нього та робити ефектні укладання, гідні салонним.

рекомендації Лени Барлі


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top