Оля Полякова оголосила про великий сольний концерт у Києві

Оля Полякова оголосила про великий сольний концерт у Києві - 1 - изображение

17 січня Оля Полякова святкує свій день народження. Співачка вирішила зробити своїм прихильникам подарунок і оголосила дату свого нового шоу, яке прийде на зміну легендарної програми «Королева Ночі».

«Це буде дуже очікуваний та дуже емоційний концерт вперше після повномасштабного вторгнення. Я неймовірно скучила за своїм глядачем: хочу обійняти кожного, разом сміятися та плакати. Ми презентуємо абсолютно український контент: нову програму, нові костюми, нові емоції та переживання. Тому що війна змінила нас всіх назавжди. Але ми залишилися один в одного і повинні підтримувати кожного: я — свого слухача, а він — мене», – коментує майбутню прем‘єру іменинниця. 

Перший виступ співачки від початку війни відбудеться 8 березня у КВЦ «Парковий». До програми, яка отримала назву «Все буде добре», увійдуть улюблені хіти українською мовою, а також нові треки воєнного часу.

Наразі Оля Полякова завершує свій перший англомовний альбом у Швеції, треки з якого також пролунають 8 березня на сцені КВЦ «Парковий».

Фото: пресслужба співачки


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top