Наталія Мосейчук розплакалася під час інтерв’ю зі Святославом Вакарчуком

Наталія Мосейчук розплакалася під час інтерв’ю зі Святославом Вакарчуком - 1 - изображение

Ведуча 1+1 Наталія Мосейчук не змогла стримати сліз під час інтерв’ю з лідером групи «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком. Її розчулила історія важкопораненого бійця, якою поділився музикант. Вакарчук зазначив, що за цією історією можна було б зняти короткометражний фільм.

З початком повномасштабної війни музикант активно займається волонтерською діяльністю. Разом зі своєю командою їздить по гарячих точках аби підтримати українських захисників. Ще коли навчався в університеті, на воєнній кафедрі проходив курс «соціологія і психологічна боротьба». Тож у військкоматі йому так і сказали – надавати психологічну допомогу захисникам на фронті.  

Про пораненого бійця

Зустріч з пораненим бійцем відбулась у Миколаївському госпіталі на початку березня. Миколаїв тоді прифронтове місто, а на околицях йдуть запеклі бої. Вакарчук приїхав, аби підтримати бійців, підняти їх моральний дух. Після палати з пораненими середньої тяжкості солдатами лікар попросив зайти до реанімації, де лежали троє важкопоранених. Ці хлопці – безстрашні герої, які волею долі опинилися на лікарняному ліжку і тепер мали вести свою власну боротьбу за життя. Двох стабілізували, а один ще у дуже важкому стані.

«У того хлопця баротравма – на нього впала бетонна плита. Він був майже в комі. Поруч з ним сиділа мама. Лікар тоді не давав позитивного прогнозу. Я підхожу до мами, прошу дозволу взяти за руку хлопця. Беру його за руку, він відкриває одне око, бачить мене і ледве стискає за пальці. Все це виглядало досить драматично, я теж тоді був у сльозах», – згадує Вакарчук.

Наталія Мосейчук розплакалася під час інтерв’ю зі Святославом Вакарчуком - 2 - изображение

Ведуча Наталія Мосейчук

Десь через місяць, на початку квітня Вакарчук повертається до госпіталя. Цей хлопець досі в реанімації, стан стабільний, але лікар досі не дає ніяких втішних прогнозів.

«Він мені тоді посміхнувся вже, я посидів коло нього, трохи поговорили», – розповідає Святослав.

Третій раз приїхав до цієї лікарні музикант вже на початку червня.

«Я йду і бачу назустріч мені виходить цей хлопець. Я радію, починаю посміхатися, ми з ним обійнялися. А він мені каже: «Це якась доля, що ми з вами зустрічаємось». Інколи так працюють енергії. Я не знаю, чи він до кінця реабілітувався, але він став на ноги і буде далі жити. Людина, якій не давали ніяких прогнозів. Це якесь диво. Я ніяк не прибільшую свою роль. Це все лікарі, генетика і Бог. Але відчуття, що він тоді за тебе вчепився… Але після цього, повірте, я буду їздити в госпіталі стільки, скільки буде потрібно. Тому що ми всі в одному окопі, вся Україна», – сказав Святослав Вакарчук.

Про національну ідею і життя після війни

Також в інтерв’ю Наталія Мосейчук зі Святославом Вакарчуком поговорили про українську національну ідею – яка вона, про поїздку в Харків і Ізюм, про те, як співіснувати з мешканцями Донецьку і Луганську, та що буде після війни.

«Кажете, що маєте якийсь дар передбачення. Нам важко буде не розсваритися після війни?», – запитала Мосейчук у гостя.

Наталія Мосейчук розплакалася під час інтерв’ю зі Святославом Вакарчуком - 3 - изображение

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук

«Хочу вірити, що вдасться. Ці тисячі смертей, які сталися через абсолютне зло, яке йде від нашого ворога, вони не можуть бути марними. Ми не маємо права зробити так, щоби потім в мирний час хтось нам сказав: «От дивіться, ви відстояли свою геополітичну незалежність, але ви втрачаєте себе всередині. Тоді заради чого все це було?» Ми не маємо права так робити. Обіцяю, я – як музикант, як відома людина, як волонтер зроблю все для цього. Але ще потрібна робота всіх українців», – каже Вакарчук. 

Ця розмова визвала неабиякий інтерес серед користувачів Тік Ток і зібрала понад 1 млн вподобайок на офіційній сторінці ведучої. Слідкувати за анонсами та найяскравішими моментами розмов можна за тут.

Фото: пресслужба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top