Пішла з життя легендарна дизайнерка Вів’єн Вествуд

Пішла з життя легендарна дизайнерка Вів’єн Вествуд - 1 - изображение

29 грудня померла знаменита британська дизайнерка Вів’єн Вествуд. Новину про це повідомили на сторінках соцмереж її модного дому Vivienne Westwood. Як сказано в заяві, дизайнерка «мирно пішла з життя в оточенні своєї родини». Королеві панку був 81 рік.

Її чоловік і партнер із модного дому Андреас Кронталер повідомив, що продовжуватиме робити їхню спільну справу.

Вів’єн Вествуд уперше прославилася на британській панк-рок-сцені 1970-х років. Вона шила одяг для бутіка SEX на Кінгс-Роуд, яким керувала разом із тодішнім чоловіком Малкольмом Маклареном, менеджером Sex Pistols. 

Її ранні моделі відрізнялися андрогінністю: футболки мали написані від руки гасла та навмисні недосконалості, такі як зшиті шви та етикетки на зовнішній стороні одягу.

Пішла з життя легендарна дизайнерка Вів’єн Вествуд - 2 - изображение

Дизайнерка Вів’єн Вествуд

Згодом Вествуд стала рушієм у світі моди, її колекції демонструвалися у Парижі та Лондоні упродовж 1980-х років. Одяг британки носили Маріон Котійяр, Фаррелл Вільямс та принцеса Євгенія.

Її найбільш знаковим внеском у поп-культуру стала весільна сукня Керрі Бредшоу у першому фільмі «Секс у великому місті» у 2008 році.

Вествуд також була відомою політичною активісткою, виступаючи за ядерне роззброєння, боротьбу зі змінами клімату та за громадянські права.

Пішла з життя легендарна дизайнерка Вів’єн Вествуд - 3 - изображение

Вів’єн Вествуд була відомою політичною активісткою

Фото: Instagram бренду, ЕРА/UPG


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top