Прем’єра другого сезону мультсеріалу «Тото»

Прем’єра другого сезону мультсеріалу «Тото» - 1 - изображение

25 грудня Суспільне Мовлення на власному ютуб-каналі «Бробакс» презентувало другий сезон анімаційного серіалу «Тото». Стрічка розповідає про пригоди песика Тото, який пізнає світ разом з друзями. Через знайомих яскравих героїв, за допомогою гри і пісень, автори делікатно інтегруватимуть сучасні реалії України. А також говоритимуть про серйозні речі мовою, зрозумілою дітям. 

У першій серії песик Тото з друзями дізнаються багато цікавого про Україну у лісовому садочку. А ще – заспівають улюблену пісню «Ой, у лузі червона калина».

«Новий сезон нашого мультсеріалу Тото під час війни — ще одна маленька перемога. Завдання дорослих — підтримати дітей, відволікти їх від тривог, запропонувавши контент, який підбадьорить, продемонструє знайомі ситуації й відповість на питання, що турбують. Ми говоритимемо про емоції, прийняття, дружбу, підтримку. Кожна серія, окрім гри, пісні й кумедної ситуації, містить освітній компонент», — розповідає генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Вікторія Мурована.

Продовження мультсеріалу стало можливим завдяки проєкту «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні». Він реалізовується Офісом медіарозвитку Шведського радіо SR MDO за фінансування Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку. 

Над створенням нового сезону мультсеріалу працювали провідні українські аніматори — режисер «Викраденої принцеси» і «Мавки» Олег Маламуж та сценаристка й продюсерка Ірина Маламуж.  Кожна серія мультфільму вчить добра, взаємодопомоги та вселяє віру у перемогу.

Фото: Суспільне


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top