Україна майбутнього: на вулицях Києва з’явився #МаніфестЗмін від школярів

Україна майбутнього: на вулицях Києва з’явився #МаніфестЗмін від школярів - 1 - изображение

На вулицях Києва зʼявилися плакати в рамках ініціативи #ВліпиЗаСебе. Це #МаніфестЗмін від українських школярів щодо того, якою вони бачать Україну після перемоги та які проблеми у суспільстві їх турбують найбільше.

1300 дітей, понад 150 шкіл — від Закарпаття до Харкова — поділилися власним баченням нашого майбутнього. Соціальний проєкт, покликаний залучити якомога більше свідомої молоді до відбудови країни. Усі його учасники розуміють важливість волонтерства та беруть участь у благодійних ініціативах.

«Для побудови модернізованої України після нашої перемоги потрібні освічені українці.  Наша молодь – неймовірна! Масштаб проєктів, які створили діти за ці кілька тижнів в умовах відключень світла та обстрілів, свідчить про те, що вони не марнують час. А навчаються на практиці, розвивають компетенції та навички, що відповідатимуть потребам поствоєного часу. Я впевнена, з такою молоддю на Україну чекає квітуче майбутнє!»   каже директорка GoGlobal Тетяна Коврига.

Україна майбутнього: на вулицях Києва з’явився #МаніфестЗмін від школярів - 2 - изображение

Якою буде Україна майбутнього: на вулицях Києва з’явився #МаніфестЗмін від українських школярів

Що саме школярі планують робити для країни? Розроблятимуть медичні інноваційні проєкти, впроваджуватимуть сучасні освітні технології, розбудовуватимуть «розумні» міста та розповідатимуть про Україну всьому світу, аби популяризувати її культуру.  

#МаніфестЗмін створено учасниками програми «Країна взаємно красивих людей» в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе, що втілюється в межах програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні. Зміст маніфесту є винятковою відповідальністю Pact i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Фото: Eter Agency 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top