TamerlanAlena презентували трек про силу кохання

TamerlanAlena

Український гурт TamerlanAlena презентували новий трек «Кохай». Він – про віру та любов у серці, які змушують продовжувати жити далі. Це пісня-побажання безумовних, щирих емоцій в теперішні часи, що так необхідні всім українцям зараз.

«Віра, любов і надія  — сила, якою може пишатись кожен українець. Ми маємо тримати ці почуття в своїх серцях, щоб витримати та мати змогу боротися далі. Важливо зберегти ось це тепло всередині, яке зігріє в найважчі дні зими», – розповідають артисти.

У синглі «Кохай» TamerlanAlena продемонстрували своє фірмове звучання у стилі діп-хаус. Зірки впевнені, що їхній трек вилікує внутрішні переживання та допоможе знайти безпечне місце в своєму серці у цей страшний час.

Артисти не з чуток знають, як кохання рятує у складні часи. Як і більшості родин України, на початку повномасштабної війни парі довелось роз‘їхатись заради безпеки. 

Тамерлан вступив до лав територіальної оборони та разом з ЗСУ захищав рідну землю зі зброєю в руках. Співак знаходився в найгарячіших точках Київської області – разом з армією відбивав атаки окупантів і здійснював евакуацію населення. 

Слухайте новий трек гурту під назвою «Кохай» вже зараз на всіх музичних платформах.

Фото: пресслужба гурту


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top