Бренд шовкового одягу Mint випустив дроп під назвою Freedom

Бренд шовкового одягу Mint випустив дроп під назвою Freedom - 1 - изображение

Український бренд шовкового одягу Mint випустив дроп під назвою Freedom. Нова колекція бренду присвячена свободі, ніжності та красі українок. Локацією для зйомки кампейну було обрано серце столиці – вулицю Хрещатик та Майдан Незалежності. Для кожного українця саме ці місця є символом свободи, незламності та незалежності. 

Головним елементом колекції стала жовто-блакитна сукня, на створення якої дизайнерів надихнули клієнти бренду навесні на початку повномасштабного вторгнення до нашої рідної країни. Завдяки цій моделі народилась основна ідея дропу: створення виробів, де гармонійно поєднуються кольори державного прапору – блакитний та жовтий. Саме ці кольори стали символами незалежності і свободи у всьому світі.  

Проте загальна ідея колекції не про патріотизм, це маніфест свободі та незалежності кожної жінки. Саме тому до дропу увішли сміливі образи: довга біла сукня з відкритою спиною, жовта сукня максі з високими розрізами, кроп-топ із шнурівкою на спині та довга двокольорова спідниця із воланами, широкі штани з розрізами із  корсетом та блакитно-жовтий шовковий спортивний костюм. 

Дизайнери бренду вірять, що в такий важкий час не варто забувати, що кожна жінка прекрасна і гідна бути чарівною щодня!

Фото: N1 Buro

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top