Таропрогноз на 31 жовтня – 6 листопада: перехід зі світла до темряви активує наші внутрішні страхи

Таропрогноз на 31 жовтня - 6 листопада: перехід зі світла до темряви активує наші внутрішні страхи - 1 - изображение

Початком тижня стало яскраве і трошки моторошне свято Гелловіну, яке має й інше більш глибоке значення. За давньою кельтською традицією в ці дні завершувався рік, вмирала природа і відкривалися двері в інший потойбічний світ. Духи померлих приходили в гості до рідних, здебільшого з добрими намірами. Ніч на Гелловін означала перехід на темний бік року, коли день стає дуже коротким і гостро відчувається нестача світла. Тож, питання збереження ресурсів, як душевних, так і матеріальних, в цей період вкрай актуальне. Атмосфера цього свята відіб’ється тим чи іншим чином не лише на цьому тижні, але й задасть тон всьому листопаду. Більше про новий тиждень читайте в Таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 31 жовтня - 6 листопада: перехід зі світла до темряви активує наші внутрішні страхи - 2 - изображение

Таролог і енерготерапевт Катерина Пилипенко

Овен (Справедливість)

Енергія переходу до темної пори року дивним чином проявиться в житті Овнів. Настане момент істини, коли заплутані справи проясняться, а на свої питання ви отримаєте нарешті чіткі відповіді. Також можливо, що вам доведеться взяти на себе відповідальність і вирішувати складні питання в різних кабінетах. Будьте готові до цього і дотримуйтеся принципів справедливості.

Телець (Жриця)

На Тельців очікує складний тиждень, коли є ризик потрапити до тенет страхів і невизначеності. Цим ви можете притягнути неприємні сюрпризи і проблеми на рівному місці. Тож, краще зараз докладіть зусиль для вдалого початку листопада та приділіть увагу своєму емоційному стану.

Близнюки (Четвірка Жезлів)

Близнюкам точно буде що відсвяткувати найближчими днями. І ніякі похмурі дні вам не завадять.Чи то успіх у професійній діяльності, чи то отримання фінансового заохочення, чи то важлива подія у стосунках – у будь-якому випадку ви отримаєте підтвердження того, що знаходитесь на правильному шляху.

Рак (Шістка Жезлів)

Тиждень для Раків буде дуже вдалий, і принесе безліч приємних сюрпризів у вигляді вирішених проблем, над якими ви працювали вже довгий час. Розпочаті нещодавно справи підуть у гору. Обов’язково цей успіх розділіть з друзями і колегами, з тими, хто щиро порадіє за вас.

Лев (Четвірка Кубків)

Карта несе Левам емоційну нестабільність та сум. Якщо з’явилася причина, яка викликає у вас ці почуття, не піддавайтеся, продовжуйте бути відкритими до всесвіту і до людей поруч. Крім того, зверніть увагу на можливості навколо вас, які не варто втрачати через поганий настрій.

Діва (Місяць)

Дівам не позаздриш, бо поєднання енергій Гелловіну та Місяця може принести додаткові переживання, страхи й проблеми. Але коли знаєш, звідки усе це чекати, вже не так лячно, чи не так? Тому дійте наввипередки. Уникайте негативних новин, агресивних суперечок і зосередьтеся на позитивному боці життя.

Терези (Двійка мечів)

Темна енергія цього періоду може загнати Терезів у глухий кут. Тому вам в терміновому порядку треба змінити стратегію поведінки й обирати новий шлях розвитку. Залиште нерішучість і невпевненість позаду і сміливо дивіться вперед. Ваші зусилля не будуть марними.

Скорпіон (Туз Жезлів)

Скорпіонам на цьому тижні вистачить енергії, щоб взятися за нову справу або зрушити з місця те, що застрягло. Яке б завдання не стояло перед вами, беріться за нього з упевненістю у своїх силах, з оптимізмом. І ви обов’язково досягнете успіху.

Стрілець (Шістка Кубків)

Новий тиждень занурить Стрільців у приємні спогади. Аналіз того, про що мріяв і що здійснилося, може дати важливий ресурс для сьогодення та майбутнього. Ви можете зустріти когось з минулого життя, а також знайти важливу річ, яка колись була втрачена. Усе це може стати важливим пазлом у вашому непростому бутті сьогодні і подарує щемливе відчуття щастя.

Козеріг (Четвірка Пентаклів)

Козероги можуть розраховувати зараз на певну стабілізацію складної ситуації в житті, досягнення балансу і контролю. Це стосується як фінансів, так й інших сфер життя. Наразі для вас актуальніше зекономити свої ресурси, ніж ризикувати і розпочинати щось нове.

Водолій (Вісімка Кубків)

У Водоліїв може розпочатися новий етап у житті, коли доведеться з чимось розлучитися і йти на пошуки нового. Не варто засмучуватися, відпустіть те, чого вже не повернути. Стан пошуку, нових зустрічей і подій багато чого цікавого і продуктивного принесе у вашу життя. Пам’ятайте, що всі зміни ведуть до кращого.

Риби (Смерть)

Не варто цю карту сприймати буквально, але від змін Рибам не втекти. Лише від вашого ставлення до цих змін буде залежати, чи вони на краще, чи ні. Проте все ж спробуйте звільнитися від того, що заважає вам рухатися вперед. Лише тоді ви відчуєте полегшення і справжню свободу, а сенс цих змін відкриється вам трохи згодом.

Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: www.instagram.com/katrin_pilipenko_tarot

www.facebook.com/Катерина-Пилипенко-БіоенергетикаТаро

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top