Іванна Онуфрійчук зворушливо привітала маму із 60-річчям

Іванна Онуфрійчук зворушливо привітала маму із 60-річчям - 1 - изображение

Ведуча «Танці з зірками», очільниця благодійного фонду «ivAlive», Іванна Онуфрійчук зворушливо привітала свою найріднішу людину з 60-річчям. На своїй сторінці в Instagram Іванна поділилась відео, де зібрала архівні світлини з мамою та подякувала їй за любов і підтримку.

«Таких жінок, як мама, більше у світі немає. У цей день я вкотре дякую, що я саме її донечка. Вона подарувала мені та сестричкам неймовірну любов, виховання — життєве та духовне, справжнє тепло. Мама завжди вкладала та продовжує вкладати в нас всю свою душу. І саме це мене зігріває. Неймовірно дякую тобі, моя рідненька за те що ти така є в нас. За те що робила та продовжуєш робити для нас всіх! Бажаю тобі дожити мінімум до 100 літ і бути щасливою. Головне, аби з мирним небом над головою!» — підписала відео Онуфрійчук.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публикация от Я Іванка і я з України (@ivannaonufriichuk)

До речі, за словами Іванни — вибором своєї професії вона теж завдячує мамі. Світлана з дитинства піклувалася про культурне виховання доньок, водила їх до музичної школи.

«Пригадую, як у моєму дитинстві, мамуля влаштовувала культурні вечори вдома. Ми з сестрами грали на фортепіано, співали, розповідали вірші, наряджались і влаштовували дефіле. А потім, завдяки тому, що мама отак нами займалася, часто брали участь у конкурсах художньої самодіяльності. Можливо, завдяки цьому вихованню і тим культурним вечорам і народилася моя мрія —  бути артисткою, ведучою», —  ділиться телеведуча.

Іванна Онуфрійчук зворушливо привітала маму із 60-річчям - 2 - изображение

Дитяче фото Іванни Онофрійчук

У Іванни дуже теплі стосунки з мамою. Від початку повномасштабного вторгнення вони тільки зміцнішали. Разом з мамою телеведуча відвідувала мітинги на підтримку України, збирала та відправляла гуманітарну допомогу. Світлана підтримала доньку і тоді, коли та відкрила свій благодійний фонд «ivAlive» для українців у Швейцарії, щоб полегшити їхнє перебування та шлях інтеграції у країні.

Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top