«Бамблбі», «Підлітки-мутанти: Черепашки-ніндзя», «Сам удома» — марафон пригод на ТЕТ

«Бамблбі», «Підлітки-мутанти: Черепашки-ніндзя», «Сам удома» — марафон пригод на ТЕТ - 1 - изображение

Цього тижня (24-30 жовтня) телеканал ТЕТ покаже найзахопливіші пригоди роботів, легендарних черепашок-ніндзя та всім відомого Кевіна: «Бамблбі», «Підлітки-мутанти: Черепашки-ніндзя», «Підлітки-мутанти: Черепашки-ніндзя — 2», «Сам удома», «Сам удома — 2», «Сам удома — 3», «Сам удома — 4», «Сам удома — 5».

Не лише фільми, а й шоу

А ще в ефірі телеканалу дивіться найцікавіші шоу: відоме інфотейнмент шоу «Життя відомих людей» (о 10:00), про життя знаменитостей і народних героїв, популярне релокейт реаліті-шоу «Любий, ми переїжджаємо» (об 11:00) і тревел-шоу «Світ навиворіт» (о 17:00) з головним мандрівником країни Дмитром Комаровим. А також серіали: «Усі жінки — відьми» (о 12:00), про пригоди відьом у боротьбі зі злими силами, «Одного разу під Полтавою» (о 15:00), про неймовірне життя Юрчика та Яринки, «Папік» (20:00), про те, як одна зустріч може перевернути життя догори дриґом і подарувати незабутні враження.

Woman Magazine

У пʼятницю о 18:00 розслабляйтеся з найкращим гумором у шоу «Ліга сміху». Та не пропустіть о 22:30 можливість поглузувати з ворога з сатирично-патріотичною комедією «Бункер» виробництва Студії «Квартал 95» про злочини фашистів сьогодення, адже в такі тяжкі часи надважливо підтримувати бойовий настрій і гумор.

Також щосуботи о 21:00 насолоджуйтеся другим сезоном найяскравішого шоу країни «Маскарад», який полюбився глядачам своєю красою, магічною атмосферою та позитивом.

А щонеділі о 21:00 дивіться новий сезон наймасштабнішого музичного проєкту «Голос країни» на ТЕТ. Почуйте, як звучить найспівочіша нація світу!

Зустрічайте ранок зі «Сніданок з 1+1»

Прокидайтеся щоранку з шоу «Сніданок з 1+1», у будні о 7:00 та на вихідних о 8:00. А також слідкуйте за соцмережами ТЕТ, аби бути в курсі всіх подій і новинок.

«Бамблбі», «Підлітки-мутанти: Черепашки-ніндзя», «Сам удома» — марафон пригод на ТЕТ - 2 - изображение

Фото: прес-служба ТЕТ

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top