Нова колекція Darja Donezz SS23

Нова колекція Darja Donezz SS23 - 1 - изображение

Нова колекція Darja Donezz SS23 натхненна античними легендами та видатними жіночими образами з давньогрецької міфології. Її глибокий інтерес до античної естетики не випадковий. Легенди, міфи, казки… Світ циклічний — а історія завжди повторюється. У кожної епохи є свої богині, війни, трансформації та перемоги.

«Збувся найбільший страх – війна. Доводиться вчитися жити у цій новій реальності, будувати мрії і плани з піску, коли звідсіля дме вітер. Для мене ця історія повторюється двічі, моїй родині довелося бігти від війни і влаштовувати нове життя, але ми були вдома, в Україні. Тепер довелося тікати далі, вести дітей за собою від страшних подій. І як і тоді, у 2014, я знов роблю колекцію, коли моя команда далеко. Мені, як ніколи важливі зв’язки, коріння, розбиті уламки. Я вірю у щось незбагненне, у збіг обставин, важливість кожної людини на шляху, у душевні пориви і сильні почуття. Декілька років тому я чітко побачила перед очима плаття з рибою, і з тих пір воно присутнє у кожній колекції», – розповідає Дар’я Донець.

Нова колекція Darja Donezz SS23 - 2 - изображение Нова колекція Darja Donezz SS23 - 3 - изображение Нова колекція Darja Donezz SS23 - 4 - изображение

Остання подіумна колекція, що була представлена у Києві була про Венеру Ботічеллі, яка на відкритій мушлі причалила до берегів. У грецькій міфології Венера – Афродіта, рятуючись із сином Еротом від Тіфона, кинулася у воду і врятувалися, перепливши річку і перетворившись на риб.

«Дивовижно, але зараз ми з дітьми перебуваємо в Португалії, в країні, історія якої пов’язана з мореплавством і рибальством. Тому нова колекція – це зв’язок між минулим і теперішнім. Це надія на повернення додому і подяка країні, в якій моя родина знайшла прихисток», – каже дизайнерка. 

Ефектна вишивка та художні принти знову з’явилися в колекції. Палітра аристократично шляхетна: чорний, відтінки піску і перлів, пильно-блакитний, чорнильний. Ключові речі: жіночні сукні, комплекти шовкових топів і спідниць в тон, фірмові костюми.


Фото: прес-служба бренду Darja Donezz


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top