Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки - 1 - изображение

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко

Ведучі ранкового шоу “Сніданок з 1+1” Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки. Впродовж двох тижнів ведучі освоювали елементи самозахисту, навчались безпечного поводження зі зброєю, а також основ надання першої невідкладної допомоги.

“Ми живемо в країні де щодня лунає повітряна тривога, де кожен може опинитися в зоні жахливого лиха, і ти будеш потребувати допомоги чи від тебе буде залежати життя тих, хто поруч. Курс став для мене базою знань з якими я, як цивільна людина, мама, відчуваю себе  впевненіше”, – поділилась Валентина Хамайко.

До речі, Валя має спеціальний розряд рівня F і сертифікат зі стрільби, який отримала кілька років тому на заняттях з фітнес-мілітарі. Чоловік ведучої, Андрій Оністрат, з перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав Тероборони.

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки - 2 - изображение

Валентина Хамайко

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки - 3 - изображение

Неля Шовкопляс

А мама двійнят, Неля Шовкопляс, каже, що цивільні люди в Україні обов’язково мають бути добре підготовлені. Хоча, зізнається, що розуміє, що в критичній ситуації, неможливо передбачити свою реакцію. Але знати що робити і як робити – життєво необхідно:

“Ми маємо бути добре підготовлені, як той самий Ізраїль. Мені сподобалась робота зі зброєю. Тому, що тренінг з парамедицини я вже проходила, коли була на заході Україні, а зараз лише оновила знання. А безпечне поводження зі зброєю це ціла наука, цьому треба вчитися і я б хотіла ще для себе попрацювати”.

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки - 4 - изображение

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки - 5 - изображение

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки

 

Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top