Він завжди був поруч: Ксенія Мішина про стосунки з Еллертом

Він завжди був поруч: Ксенія Мішина про стосунки з Еллертом - 1 - изображение

Ксенія Мішина

Акторка, перша Холостячка країни Ксенія Мішина дала велике ексклюзивне інтерв’ю Григорію Решетнику в проєкті каналу СТБ «Як ти?». Зірка відверто розказала про особисте, зокрема розповіла про нинішні стосунки з Олександром Еллертом та його допомогу під час війни.

«Коли почалася війна, я сказала: «Все, ми їдемо на захід України». Вирушили о 6 ранку, а змогли виїхати з Києва о 13:00. Мені одразу зателефонував Сашко. Він запропонував допомогу, ми зустрілися і поїхали разом. Всі проблеми відійшли на задній план і життя змінилося в одну хвилину»,зізналася Ксенія.

«Він (Саша Еллерт — Прим. Ред). завжди був поруч. Він намагався відновити стосунки. Але дуже багато образ… Була трохи вичерпана довіра до цієї людини, – пояснила акторка. – Ми поїхали в Буковель, зняли великий будинок, була велика компанія – і його друзі і мої – ми всі попрямували туди. Саша був без Елі (доньки Еллерта, Прим, Ред). Еля залишилася з мамою. У неї народився братик. Вони теж виїхали. Саша віддав їм свою машину, а ми вирушили на моїй».

На питання ведучого про те, чи зрадів Платон, побачивши Елерта, акторка відповіла: «Звісно, йому добре, коли нас хтось захищає. У них нормальні, добрі стосунки».

Він завжди був поруч: Ксенія Мішина про стосунки з Еллертом - 2 - изображение

Олександр Еллерт, Еля, Платон та Ксенія Мішина

Про можливість відновлення стосунків з Олександром Ксенія зауважила:

«Ми не говорили про це, просто були разом. Я завжди говорю правду. Якщо на той момент, коли давала інтерв’ю, це була крапка, я говорила, що це – крапка. Потім, через деякий час, знову налагоджувалась спілкування. Сашко постійно десь був поруч. Але були дуже критичні моменти, коли ми обидва розуміли, що треба бути окремо. Ми розходились, потім знову починали, потім знову розходилися… Я давала багато шансів… Це життя, це процес. Як каша, яка вариться, вариться, і все ніяк не звариться. Я можу сказати зараз, що ми не разом. Я поїхала. Ми спілкувалися, він іноді мені писав, але я зараз не знаю, де він. Можливо, колись ми з ним будемо спілкуватися. Я взагалі нічого не заперечую в цьому житті».

Фото: прес-служба СТБ

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top