Аня Трінчер відвідала маленьких пацієнтів Охматдиту

Аня Трінчер відвідала маленьких пацієнтів Охматдиту - 1 - изображение

З перших же годин війни дитяча лікарня Охматдит почала працювати в надзвичайному режимі. 24/7 з усіх регіонів, сюди звозили малечу, яка постраждала від війни в Україні. Лікарі днями й ночами не стуляли очей, аби тільки прийняти, прооперувати, допомогти і врятувати дітлахів із травмами і пошкодженнями від помірних, до критичних. Наряду із цим, медики Охматдиту надавали допомогу і постраждалим дорослим.

Співачка Аня Трінчер долучилася до благодійного івенту в лікарні, аби порадувати малечу особистим знайомством, своїми найкращими треками, та 30-ма плюшевими ведмедиками.

Аня Трінчер відвідала маленьких пацієнтів Охматдиту - 2 - изображение

Аня Трінчер відвідала маленьких пацієнтів Охматдиту - 3 - изображение

«Мені важко говорити про це без сліз. Я не уявляю, якими треба бути нелюдами, аби чинити шкоду безневинним дітям. Слава Богу, в нас є така лікарня, і ці неймовірні янголи в білих халатах, які готові покласти свої життя, заради життя маленьких пацієнтів. Ми маємо бути вдячними кожному з них. За наших дітлахів. За наше майбутнє», – поділилася відчуттями Аня Трінчер.

Благодійний захід в Охматдиті було організовано з метою допомоги дітям, яких торкнулася кривава агресія росії в Україні. Лікарі діляться, що іноді малечу звозили із найгарячіших точок та з майже несумісним із життям станом. Та це не завадило їм боротися за життя кожної дитини. Боротися і виборювати ці життя. Навіть з самої грані.

Окрім розради для маленьких пацієнтів та підйому бойового духу їхніх батьків, захід було спрямовано на залучення будь-якої допомоги для лікарні від усіх українців, які мають таку можливість. Незважаючи на більш-менш тихий період у Києві, в Охматдит продовжують поступати “тяжкі” діти і дорослі, і медики потребують постійної підтримки.

Аня Трінчер відвідала маленьких пацієнтів Охматдиту - 4 - изображение

Аня Трінчер відвідала маленьких пацієнтів Охматдиту - 5 - изображение

«Це така сама війна, як в гарячих точках. Так само, за життя. Так само, в екстремальних умовах. Військовий бере гвинтівку і йде вбивати ворога, лікар бере скальпель, і йде рятувати наших. Дуже тішить, як українці згуртувалися навколо волонтерської допомоги військовим. Я і сама постійно допомагаю. І в той же час, закликаю усіх, не забувати про цей другий, медичний фронт. Допомагати лікарням, допомагати лікарям, влаштовувати збори коштів, закупати необхідне, влаштовувати благодійні заходи, все що завгодно. Аби тільки рятувати. Тим більше, коли мова про цих маленьких янголяток. Які мають жити здоровими і щасливими у мирній Україні. На сайті Охматдиту є реквізити і багато можливостей долучитися. Надавайте ту допомгу, яку тільки можете. Але надавайте. Не ігноруйте. Нехай діти сміються. Вони мають завжди сміятися. У цьому життя», – закликала українців співачка.

Здоров’я дітям України!


Фото: прес-служба Ані Трінчер

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top