Вероніка Дідусенко записала емоційне відеозвернення до учасниць конкурсів краси

Вероніка Дідусенко записала емоційне відеозвернення до учасниць конкурсів краси - 1 - изображение

Українські моделі мріють про світове визнання та міжнародні контракти. Дівчата з дитинства хочуть представляти Україну на конкурсах краси. Але нечасто моделі посідають топ-місця на конкурсах. Ми поговорили з «Міс Україна 2018», засновницею проекту #righttobeamother, активісткою в галузі захисту прав жінок — Веронікою Дідусенко. Модель поділилася власним досвідом та спостереженнями про те, чого українським учасницям конкурсів краси не вистачає для отримання найвищих результатів на міжнародній арені. Вероніка записала емоційне відеозвернення до всіх дівчат, які мріють про конкурси краси.

Дідусенко вважає, що всім, хто мріють про перемогу в конкурсі краси та кар’єру моделі слід пам’ятати, що конкурс краси — це не лише про красу! Це про знання, правильну комунікацію, вміння легко і влучно використовувати ці знання, а також про соціальну свідомість та відповідальність.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Veronika Didusenko (@veronika_didusenko)

У своєму відеозверненні Вероніка дала декілька порад тим, хто має намір взяти участь у конкурсі, щоб надалі представляти Україну на міжнародній арені:

 * Не втрачайте час і навчайтеся!

Я, наприклад, нещодавно пройшла чудову програму з лідерства та етики у Гарвардському університеті, і протягом 3-х місяців мала можливість послухати надзвичайних лекторів, і не тільки поспілкуватись з одногрупниками з різних країн, а й просто потоваришувати з ними! Шукайте і використовуйте всі можливості для навчання!

* Слідкуйте за глобальними новинами й трендами! Будьте у вирі подій! І Особливо під час пандемії.

* Обов’язково вивчайте і вдосконалюйте знання іноземних мов. Пам‘ятайте, що англійська мова є обов’язковою, а в деяких випадках іспанська, французька і навіть китайська можуть стати у пригоді. На міжнародній арені важливо спілкуватися без перепон! Так ви зможете з легкістю презентувати себе, країну, та без проблем спілкуватися з іншими учасницями.

* Оберіть для себе важливу соціальну тему і пориньте у неї. Поставте собі за мету — стати експертом у цій темі, і, знову ж таки, навчайтеся. Об’єднуйте однодумців навколо своєї ідеї!

І у вас обов’язково все вийде, так ви допоможете не тільки тим, хто цього потребує, але й собі! Станете кращими! — додала Вероніка Дідусенко.

Також Вероніка підкреслила, що продовжує боротьбу із застарілими правилами конкурсів краси, які забороняють матерям та заміжнім жінкам брати участь у конкурсах.

«Я продовжую боротьбу за перегляд та зміну правил, щоб скоріше наблизити той день, коли всі глобальні конкурси краси стануть інклюзивними та більш сучасними! І ми більше ніколи не побачили в анкетах на участь, у 21 сторіччі, дискримінаційні правила про відсутність дітей та заборону шлюбу!» — розказала Вероніка, засновниця проекту «Right To Be A Mother».

Нагадаємо, у 2018 році Вероніка стала переможницею конкурсу «Міс Україна», проте була дискваліфікована через те, що має сина. Це дало старт громадській організації #righttobeamother.


Фото: «Master Management 360»


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top