Настя Каменських випустила новий трек “Back Home”

Настя Каменських випустила новий трек “Back Home” - 1 - изображение

«I wanna go home», – з таких слів починається новий трек “Back Home” української співачки NK | Насті Каменських. Вся палітра почуттів та ностальгії за «тим» мирним життям вилилася у ліричний англомовний трек. Пісня, ніби крик душі, що близький багатьом українцям.

На думку артистки, відчуття смутку знайоме мільйонам переселенцям, які вимушені були покинути свої домівки. Серед них величезна кількість внутрішньо переміщених осіб, а також по даним ООН близько 8 млн людей, которі з початку війни покинули Україну.

«У нас є спільний біль і спільна мрія, щоб війна закінчилася. Дуже хочеться аби кожен опинився в своєму домі, і кожна домівка наповнилася теплом та радісними емоціями чи дитячим сміхом. Аби наша земля звільнилася від цих жахіть. І все це перетворилося на страшний сон, який поступово відійде у минуле».

Настя Каменських випустила новий трек “Back Home” - 2 - изображение

Артистка, яка активно виступає на благодійних заходах та концертах, підтримує соціально важливі ініціативи у підтримку України, не перестає мріяти про найшвидшу перемогу.

«Щоразу виступаючи в підтримку України перед слухачами в різних куточках світу, я зі сльозами на очах згадую свій дім, друзів, рідних, колег, та спільні щасливі миті. Нас дуже гостинно та щиро зустрічає весь світ. І ми цьому безмежно вдячні. Але кожне серце тягнеться на українську землю до тієї щасливої буденності, яка, на жаль, розділилося на «до» та «після», – розповіла Настя Каменських.

Напередодні NK встигла поспілкуватися з авторитетними міжнародними ЗМІ на популярних телепрограмах і преміях, щоб закликати світ якомога гучніше кричати про війну в Україні. Доброчинні проєкти і благодійні заходи продовжуються.


Фото: прес-служба Насті Каменських


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top