Главная страница » Гороскоп » Таропрогноз на 20-26 червня: усі знаки Зодіаку відчують потужну сонячну енергію

Таропрогноз на 20-26 червня: усі знаки Зодіаку відчують потужну сонячну енергію

Таропрогноз на 20-26 червня: усі знаки Зодіаку відчують потужну сонячну енергію - 1 - изображение

Таропрогноз на 20-26 червня

Кульмінацією літа вважається найдовший день року — День літнього сонцестояння, який відбудеться 21 червня. Цей день в усіх європейських традиціях обов’язково відзначався як свято сонця, світла й родючості. І він визначатиме провідну енергію тижня — сонячну, що дарує душевну гармонію й відчуття щастя. У цей день зустріньте схід сонця й насолодіться його енергією, обов’язково підіть до парку, лісу або на берег річки, відчуйте гармонію з природою і радість від усвідомлення себе її частиною.
Чого ще чекати від нового тижня, читайте в Таропрогнозі від таролога Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 6-12 червня: ретроградний Сатурн вчить опановувати страхи - 2 - изображение

таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Таропрогноз на 20-26 червня

Овен (Паж Мечів)

Найближчим часом Овни можуть зустрітися з критикою на свою адресу. Але не поспішайте одразу ображатися або атакувати у відповідь. Можливо, ця критика справді містить для вас чимало цінного. Прислухайтеся до неї, і тоді багато чого проясниться. Загальна порада на цей тиждень: тримайте себе в руках, безконтрольна поведінка та бажання помститися можуть нашкодити вам самим.

Телець (Сімка Пентаклів)

Тельці можуть вважати, що цього тижня на них чекає іспит на терплячість, а будь-яка поспішність може лише пошкодити здійсненню далекосяжних планів. Запам’ятайте — час працює на вас. Стережіться приймати зараз важливі рішення спонтанно.

Близнюки (Туз Пентаклів)

Цього тижня Близнюки можуть стикнутися з щасливим випадком будь-де. Найбільш ймовірно, що він стосуватиметься роботи або капіталовкладень. Ви зможете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про який ви давно мріяли. Варто лише проявити наполегливість та терпіння.

Рак (Вісімка Мечів)

Раки можуть неочікувано стикнутися з перешкодами, заборонами, відчуттями скутості й обмеження. Візьміть себе в руки і дійте, щоб подолати цей період. Постарайтеся не втрачати терпіння і не відмовлятися від запланованої послідовності дій. У критичні моменти, коли нічого не можна змінити, важливо не впадати в паніку і не втрачати віру в себе.

Лев (Шістка Кубків)

У Левів може розпочатися період «привітань з минулого». Саме минуле дасть вам пораду чи підказку для вашого сьогоднішнього життя, — якщо ви, наприклад, зустрінетеся з людиною, яку не бачили багато років, або знайдете річ, давно забуту чи втрачену. Проте будьте обережні — світ минулого може здатися зараз вам занадто привабливим й затишним своєю ілюзорністю.

Діва (Трійка Жезлів)

Діви нарешті зійдуть на вершину, з якої перед ними відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, зазирнути у майбутнє та вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети. Карта радить вірити в себе. Фортуна також на вашому боці, і якщо ви ще й досі цього не відчуваєте, це трапиться найближчим часом.

Таропрогноз на 20-26 червня: усі знаки Зодіаку відчують потужну сонячну енергію - 2 - изображение

Терези (Четвірка Мечів)

У Терезів може статися пауза або перерва у справах. Навіть якщо вона настане не зовсім з вашої волі, її можна і потрібно використовувати для роздумів та відпочинку. Можливо, це саме те, що вам потрібно зараз.

Скорпіон (Шістка Жезлів)

Для Скорпіонів нарешті настав період успіхів та особистих перемог. Найближчим часом ви переконаєтеся, що справи пішли в гору, а на вас чекає заслужена нагорода та визнання. Відсвяткуйте свій тріумф і розділіть це свято з іншими. Порадуйтеся самі та порадуйте своїх близьких друзів.

Стрілець (Паж Пентаклів)

Стрільцям нарешті надасться довгоочікуваний шанс, навіть якщо нічого подібного вони не очікували. Реагуйте відразу, коли вам запропонують, наприклад, укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу чи моральну підтримку. Погоджуйтесь і дайте собі час сповна насолодитися цим.’

Козеріг (Двійка Мечів)

Козероги ризикують потрапити до полону сумнівів й внутрішніх побоювань. У такому стані важко діяти й приймати вірні рішення. Тому зробіть паузу, відпочиньте, розберіться детально в тому, що саме вас мучить й лякає. Тільки після цього можна братися за важливі справи.

Водолій (Двійка Жезлів)

Перед Водоліями може постати непростий вибір, від якого багато чого залежатиме в майбутньому. Варто детально розглянути кожний з запропонованих варіантів і лише тоді приймати рішення. Вірте у свою вдачу й у себе. Адже перед вами відкриваються гарні перспективи, як не крути.

Риби (Закохані)

Риби мають зробити вибір, який можна назвати випробуванням волі. Вами може керувати почуття, що штовхає на вчинки, в інших ситуаціях немислимі. Проте не забувайте, що нерішучість може бути згубнішою, ніж неправильний вибір.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко

Контакти: www.instagram.com/katrin_pilipenko_tarot

www.facebook.com/Катерина-Пилипенко-БіоенергетикаТаро

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top