Главная страница » Новости » Тіна Кароль виступила на Венеціанському Беліоналле

Тіна Кароль виступила на Венеціанському Беліоналле

Тіна Кароль виступила на Венеціанському Беліоналле - 1 - изображение

Тіна Кароль заспівала гімн України на відкритті виставки  «Це Україна: Захищаючи свободу», яка входить до офіційної супутньої програми Беліоналле у Венеції (La Biennale di Venezi).

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Тина Кароль Офиц. фан-клуб (@_fantina)

Венеціанський Беліоналле — це найважливіша подія арт-індустрії у світі. Виставку «Це Україна: Захищаючи свободу» представляє PinchukArtCentre та Фонд Віктора Пінчука за підтримки Офіса Президента України та Міністерства  культури та інформаційної політики України.

«Голос мистецтва завжди чути по всьому світу. Українські митці виступають єдиним фронтом у боротьбі за культурну спадщину своєї Батьківщини. Слава Україні», — сказала Тіна Кароль.

У експозиції представлені монументальні чи  роботи Євгенії Білорусець, Нікіти Кадана та Лесі Хоменко, які продовжують жити та працювати в Україні, незважаючи на розв’язану Росією війну. Українські художниці та художники представлені разом із міжнародними колегами-друзями України. Серед представлених авторок та авторів Марина Абрамович, Олафур Еліассон, Демієн Герст, Такаші Муракамі.


Фото: прес-служба Тіни Кароль

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top