Главная страница » Новости » Lifestyle » Віталій Кличко: «Київ був і залишається метою агресора»

Віталій Кличко: «Київ був і залишається метою агресора»

Віталій Кличко: «Київ був і залишається метою агресора» - 1 - изображение

Віталій Кличко в ефірі «Сніданку з 1+1» розповів, чому ще не варто повертатися у Київ. За останніми даними, до міста вже приїхали 2 млн 120 тисяч людей. Проте влада поки не рекомендує йти на такий крок. Це стосується не тільки Києва, але і Київської області. 

«Всі рішення, які ми приймаємо та озвучуємо, йдуть виключно за рекомендаціями військових, спираючись на їх фахову позицію. Не треба забувати, що Київ був і залишається метою агресора. Враховуючи те, що розмінування Київської області ще не відбулося, в лісопосадках біля самої столиці знаходиться багато нерозірваних мін. Усі, хто повернувся, маю бути вкрай обережними. Розуміємо, що весна, хочеться прогулятись, проте є випадки загибелі людей. Розмінування це дуже складний процес. Наша —  задача максимально доносити інформацію до людей, щоб не було загрози їхньому життю», — прокоментував очільник міста. 

Внаслідок ракетних ударів у столиці пошкоджено майже 200 житлових будинків. За словами Кличка, понад 100 будинків з пошкоджених можуть бути відремонтовані. Але у 10 будинків були знищені несущі конструкції, тому їх відновити не можна.

Віталій Кличко: «Місто вже приступило до обстеження пошкоджень, рахує кошторис та намагатиметься у максимально короткі строки зробити все, щоб люди могли повернутись до своїх домівок. Інфраструктурні та транспортні обмеження у столиці будуть зменшуватись протягом 1-2 наступних місяців».

Retroville 

Щодо торговельного центру Retroville, який був знищений внаслідок ракетного удару в ніч на 21 березня. Наразі інформації про можливу відбудову немає, оскільки він знаходиться у приватній власності.

«Я сам відкривав Retroville і бачив, що це один з найкращих торговельних центрів у Києві. Зазначу, що він знаходиться у приватній власності і тут рішення прийматиме виключно власник із погодженням з державою. Чи буде компенсація, відбудова та у який термін – зараз я вам надати інформацію не можу, наскільки швидко це може бути, чи буде відбудовуватись або є інші плани у власників відносно ТРЦ», — зазначив Кличко. 

До допомоги Батьківщині у такий складний час долучився і молодший брат міського голови. Він вже організував сотні тисяч тонн гуманітарної допомоги. Підключив усі свої особисті зв’язки зі світовими селебріті та представниками міжнародного бізнес-середовища. 

Віталій Кличко: «Київ був і залишається метою агресора» - 2 - изображение

Сам же очільник міста більшу частину часу проводить на роботі, у КМДА. Він особисто хоче демонструвати гарний приклад для містян. Тому під час повітряної тривоги обов’язково спускається у бомбосховище. І закликає усіх киян не нехтувати цим правилом. На питання, чи в курсі міський голова, що зараз став секс-символом для іноземних користувачів у TikTok, Кличко прокоментував:

«Я роблю все, щоб від мене залежить для того, щоб максимально захистити людей, які знаходяться в Києві. Якщо це комусь здається сексуальним, то він не про те думає».

Про власну мрію 

Сам Володимир Кличко ексклюзивно поділився власною мрією, яку хоче здійснити після перемоги. Мер столиці захоплюється стрибками з парашута і вже має 200 стрибків. Цієї весни планував перейти на інший клас. І він впевнений, що скоро обов’язково втілить в життя свою мрію в мирній Україні.

Не пропустіть щодня проєкт з  08:00 до 11:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.


Фото: прес-служба 1+1

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top