Соломія Вітвіцька та Сергій Ємельянов зібрали близько 1 млн гривень на броню

Соломія Вітвіцька та Сергій Ємельянов зібрали близько 1 млн гривень на броню - 1 - изображение

Понад 1 млн загального результату – так завершився благодійний аукціон з головним лотом – золотою олімпійською медаллю – від телеведучої Соломії Вітвіцької та паралімпійського чемпіона Сергія Ємельянова, який понад тиждень проходив на офіційній сторінці телезірки у Фейсбук.

Неймовірним переможцем у активних торгах стала компанія WhiteBIT зі ставкою у 900 тисяч гривень (біля 30 000 у.о). Це одна з найбільших криптобірж в Європі, представлена  у 150 країнах світу та  співпрацює з Міністерством закордонних справ України. Справжні патріоти України, з якими ми перевершили ціль збору майже  у 2 рази! 

Володимир Носов, СЕО WhiteBit вирішив повернути золоту медаль власнику – Паралімпійцю Сергію Ємельянову і тепер вона завжди буде нагадувати про велику перемогу!

«Паралімпійці — приклад незламності духу, волі до життя та перемог попри складні умови. Ці риси зараз укотре демонструє українська нація. Нам було важливо підтримати благодійну ініціативу», — сказали в компанії. Вітаємо переможця Сергія Ємельянова. За його добрий вчинок це подвійна нагорода!

Всього зібрано 1 млн. 83 тисячі гривень. З них: 900 тисяч гривень за лот. Найбільший одноразовий внесок наразі склав  4000 у.о. (78000 грн). Цю суму на фонд Ти не Один 1+1 media перерахував Ігор Осташ, Посол України в Лівані. Кошти зібрали на благодійному концерті «Від Бейруту до Києва». Щиро вдячні і передамо фото медалі з автографом Сергія та подарунок від Соломії Вітвіцької особисто!

На картку Соломії для збору надійшло ще 80 тисяч гривень внесків. На Paypal – 820 доларів.

Благодійну мету досягнуто, і ми допоможемо укомплектувати 25 дшв і 30 механізовану бригади! Нашим захисникам придбаємо та передамо все необхідне – броня, тепловізори, автівка та інше. Про результати відзвітуємо.

«Дякую від серця всім, хто допомагав, ширив пост, залучав друзів, перераховував внески, а також Сергію Ємельянову – він знову нагороджений золотою медаллю за добре серце! Володимиру Носову – нашому переможцю, меценату! Ігорю Осташу. Всім хто допомогає Україні і ЗСУ – дякую! Ми обовязково переможемо!», – поділилася своїми враженнями Соломія Вітвіцька.

Золота медаль від Сергія Ємельянова стала символом перемоги для всіх нас. Її видатний виборов на  Паралімпійських іграх в Японії два роки тому у змаганнях з параканое. Він завоював «золото» на байдарці на 200 метрів з вражаючим результатом 40.355 секунди! І обійшов тоді спортсмена з рф Леоніда Крилова.


Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top