У Києві запрацює всесвітньо відома мультимедійна виставка «SAMSKARA»

У Києві запрацює всесвітньо відома мультимедійна виставка «SAMSKARA» - 1 - изображение

Діджитал-алхімік Андроїд Джонс і команда 360Art відкриє на Львівській площі портал в інші світи — імерсивну виставку «SAMSKARA»

«SAMSKARA» — це виставковий проект з елементами занурення. Тут більше 70-и картин і голограм доповнених проекціями, 18-метрова панорама з творами Андроїда Джонса та повнокупольний кінотеатр з шоу Samskara 360, яке отримало 4 світові кіно-нагороди. VR-гра, інтерактивні інсталяції, неймовірні декорації — все це і навіть більше з 15 листопада на 2000 квадратних метрах Будинку одягу (Львівська площа, 8).

Щоб створити такий амбітний виставковий проект свої зусилля об’єднали фахівці з США, Великобританії, Китаю, Таїланду та України. В результаті сучасне мистецтво Андроїда Джонса зустрілося з передовими виставковими технологіями та народилася імерсивна виставка Samskara.

У Києві запрацює всесвітньо відома мультимедійна виставка «SAMSKARA» - 2 - изображение

Імерсивність — це ефект занурення, це шлях, по якому людина відкриває для себе художній світ. У всесвіт Samskara гості будуть потрапляти через дзеркальний лабіринт, що дає можливість не просто вдивитися в себе, але ще і зробити ефектні фото. На території виставки є простір для лекцій, арт-воркшопів, майстер-класів, dj-сетів і вечірок. Таким чином «SAMSKARA» створює принципово новий виставковий формат, який стирає межі між світами високого мистецтва і повсякденності. Саме цей формат доводить до логічного завершення концепцію «картин-вікон», або «картин-ключів» Андроїда Джонса, дає величезний простір для натхнення та інтерпретації, кожен може отримати своє власне унікальне враження, тому що «SAMSKARA» у кожного своя. «Самскара» в перекладі з санскриту – це несвідоме з’єднання всіх вражень та досвідів, які ми отримали в цьому (або в минулих) життях.

У Києві запрацює всесвітньо відома мультимедійна виставка «SAMSKARA» - 3 - изображение

«Вперше у нас будуть інтерактивні проекції, з якими можна взаємодіяти. Основа таких інсталяцій — система кінект: коли люди рухаються перед проекцією, вона змінюється від їх рухів, — розповідає про оновлення Samskara арт-директор виставки та представник компанії 360Art в Україні Анна Духнівська. — Саме шоу Samskara, яке вперше було презентовано на фестивалі в Fiske Planetarium в США, ми покажемо в спеціально побудованому всередині Будинку одягу купольному 10-метровому кінотеатрі 360 °. І купол, і контент — повністю наша розробка. Одну зі своїх місій наша студія бачить в тому, щоб доносити знання про нові технології, концептуальні ідеї та приголомшливі можливості для їх використання в мистецтві та освіті».

Завдяки роботі міжнародної команди в грудні цього року виставка Samskara відкриється в Лос-Анджелесі в Arts District LA. На сьогоднішній день шоу Samskara вже побачили понад 80 тис. чоловік!

В Україні виставка Samskara буде особливою, тому що організатори хочуть об’єднати під одним дахом різних представників арт-спільнот. Наприклад, київський архітектор і дизайнер Євген Ващенко, який спеціалізується на параметричній архітектурі, створить для Samskara геометричний арт-об’єкт, який стане частиною аудіо-візуального перфомансу на відкритті, а потім увійде в постійну експозицію.

У Києві запрацює всесвітньо відома мультимедійна виставка «SAMSKARA» - 4 - изображение

Медіа художник, продюсер Михайло Мироненко, відомий під музичним псевдонімом Strukturator спільно з компанією Ableton створить на виставці інтерактивну інсталяцію. Відвідувач виставки отримає можливість граючи об’єднувати кольорові герци своєї особистості, синтезувати рух і форму в проекції на стіні.

Портал в інші світи відкриється на Львівській площі 15 листопада. Виставка буде працювати щотижня з вівторка по неділю з 13:00 до 23:00. Малюки до 7 років зможуть побачити Samskara безкоштовно. Квиток для дітей у віці 7-12 років коштує 150 грн (при обов’язковому супроводі дорослого). А вхід на виставку для всіх інших буде 250 грн в будній день, і 300 грн – у вихідний.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top