Бренд Fox Lingerie надає безкоштовну білизну біженкам

Fox Lingerie

Багатьом українкам довелося покинути свої домівки — хтось поїхав за кордон, а хтось отримав статус внутрішньо переміщеної особи. Розуміючи, як важко вмістити в одну валізу чи навіть рюкзак усе життя, бренд Fox Lingerie почав допомагати тим, хто не встиг взяти навіть найнеобхідніше — білизну. З початку війни комплекти вже надіслали тисячам жінок, а запити на благодійну допомогу продовжують надходити.   

Бренд Fox Lingerie надає безкоштовну білизну біженкам - 1 - изображение

Якщо ви були вимушені поїхати з мінімумом речей та потребуєте білизну, напишіть бренду Fox Lingerie в соцмережах.

«Я чула багато історій, як люди їхали з однією сумкою, хтось забував теплі речі, хтось засоби гігієни, навіть білизну. До того ж паніка, страх сковують не лише тіло, а й розум. Важко раціонально думати, коли за вікном лунають вибухи, потрібно рятувати себе, дітей, тварин. Що вже казати про ідеально зібрані тривожні валізки. Звичайно, можна було багато чого забути або взяти не те, що варто було б. Але це усвідомлюєш вже потім», — розповідає про ідею ініціативи Юліана Гензель, засновниця Fox Lingerie.

З кожного замовлення, які клієнти продовжують робити, Юліана разом з чоловіком Артемом надсилають кошти на потреби армії, купують для них та ТРО рації, павербанки, медикаменти. Також завдяки зібраним коштам вдалося придбати та передати Jeep Grand Cherokee для ЗСУ рідної Чернігівщини.

Бренд Fox Lingerie надає безкоштовну білизну біженкам - 2 - изображение

Fox Lingerie організовують доставку гуманітарних вантажів — десятки тонн продуктів, а також памперси та харчування для малят.

На жаль, від підступних дій загарбника постраждали два магазини бренду — у Харкові та Києві. Харківського Fox Lingerie більше не існує, а в приміщенні лежав ще не розірваний снаряд.

Основні посилання щодо допомоги:

https://www.instagram.com/p/CamkRRhr__N/

https://www.instagram.com/p/CbSz0tlrO93/

https://www.instagram.com/p/CbN0NO-rkWX/

https://www.instagram.com/p/Cbf6LjVr5rx/


Фото: Fox Lingerie


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top