Займається волонтерством: Соломія Вітвіцька розповіла як проводить час між прямими ефірами

Займається волонтерством: Соломія Вітвіцька розповіла як проводить час між прямими ефірами - 1 - изображение

На своїй офіційній сторінці у Інстаграм Соломія показала як проводить час між ефірами інформаційного марафону, який цілодобово транслюють на всіх українських каналах, а також у Фейсбук та Ютуб.

«Всі мене питають як я. Ось вариться гречка, знайшла всі судочки, які в мене були. Готую нашим хлопцям любим», — розповіла Соломія Вітвіцька.

До початку комендантської години телеведуча їде до супермаркету і закуповує необхідні продукти та речі для наших захисників. Далі рушає до столичних ресторанів, де робота не зупиняється. Там готують їжу, а Соломія разом з подругами розвозить її тим, хто потребує. Розповідає, обіди поживні. У комплекті перша страва, салат і основна страва, напій десерт і фрукти.

«Всі хто виконує зараз свої службові обов’язки під кулями та вибухами — герої. Дякуємо за те, що зараз є світло, вода, газ, інтернет. За те що всі, хто можуть — допомагають і всі, хто можуть виходять на роботу», — подякувала телеведуча всім хто зараз — кожен на своєму фронті — боронить Україну.

Телеведуча попередила: «Ми очікуємо на атаку дезінформації і закликаємо отримувати інформацію виключно з офіційних джерел органів державної влади».

Віримо у ЗСУ! Пишаємося нашими захисниками і захисницями! Разом до перемоги.

«Це наша земля. Ми переможемо і точно не будемо здаватися. Україна стоїть! Підтримуємо наших захисників», — закликала телеведуча 1+1.


Фото:  прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top