В Одесі відбудеться Odessa Fashion Night

В Одесі відбудеться Odessa Fashion Night - 1 - изображение

25 та 26 лютого в Одесі відбудеться Odessa Fashion Night, в рамках якого пройдуть покази колекцій спідньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів. Даний проект є ініціативою організаційного комітету Odessa Fashion Day і третій рік поспіль знайомить поціновувачів моди з брендами та представниками лінійки lingerie.

Вперше, однією з унікальних локацій проведення показів стане ігровий зал казино “WINBOOS”. Ідея сезону налаштовує нас на думку про те, що життя – це гра. Це сюжети, дублі, емоції та випробування. У вирії щоденних подій та в час розвитку онлайн простору варто замислитись, а чи свою роль ви граєте в житті? Або задля чого ми вдягаємо маски, які нам не личать? То ж можливо варто прислухатись до себе? Спробувати пограти з собою, аби через гру дійти до власної щирості і знайти себе справжнього? Бо ж гра – це стиль нашого з вами життя, сценарій якого ми можемо писати власноруч.

25 лютого з 18:00 покази українських брендів пройдуть в Гранд Холл Сапфір у п’ятизірковому готелі Premier Hotel Odesa (вул. Академічна, 32). Свої колекції продемонструють такі бренди як – Katty Ko, KEESEVA, Leinle, SOUL, DICHU SWIM.

26 лютого глядачів чекають покази від PANACEA та F#ucking Special в найбільшому ігровому залі України, місці розкоші та азарту – «WINBOSS» (Рішельєвська, 59). Спеціальний гість вечора – Надін Руссу. Увага! Діють вікові обмеження – вхід строго 21+.

Проект є некомерційним, і всі покази можна відвідати, попередньо зареєструвавшись на сайті для отримання запрошення.

В Одесі відбудеться Odessa Fashion Night - 2 - изображение

Вхід на захід відбувається за наявності документа про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше, ніж за 72 години до початку заходу, експрес-тесту на визначення антигену SARS-CoV-2, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин, або свідоцтва про перенесену протягом 6 місяців коронавірусну хворобу.

Мета Odessa Fashion Night — привернути увагу до важливих елементів гардеробу, представити колекції українських дизайнерів спідньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів. 

Odessa Fashion Night проходить за підтримки національного телеканалу Fashiontv Ukraine та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union.


Фото: прес-служба Odessa Fashion Night

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top