Ідеї парних подарунків до Дня закоханих

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 1 - изображение

День Святого Валентина – чи не найромантичніше свято. І в цей день, хочеться підготувати коханим не лише особливий подарунок, а й змістовний. Найкраще з цим завданням впораються парні подарунки, адже вони покликані зближувати й створювати романтичні приємні моменти. Команда майданчика авторських товарів від українських майстрів Crafta.ua підібрала найприємніші речі, яким ви можете порадіти вдвох. 

1.Традиційно, перелік таких подарунків розпочинають кулони-половинки. Сьогодні їх є чималий вибір, від звичайних половинок серця до кулонів з гравіюванням чи фото. Але можна відшукати й більш оригінальні екземпляри. До прикладу, українські майстри пропонують закоханим додати в половинки магніти, які притягуватимуться один до одного. Або ж  замість традиційного серця розділити на кулонах дерево життя. 

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 2 - изображение

2. Лише кулонами тема прикрас для закоханих не обмежується. Досить сентиментально виглядають й парні браслети. Проте, тут найбільшу цінність, як правило, мають гравіювання. Тож варто заздалегідь продумати фразу, яка викликатиме приємні емоції, асоціації чи спогади в обох. 

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 3 - изображение

3. Парні футболки – це чудовий спосіб в жартівливій або й не дуже формі розповісти всім навколо, що ви єдине ціле. Сучасне різноманіття від кумедних до романтичних зображень – змушує очі розбігатися, але також можна замовити індивідуальні принти, які будуть символічними саме для вашої пари.

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 4 - изображение

4. Красиві бокали точно не будуть зайвими під час романтичних вечорів. А вишукане гравірування на них може додати атмосфери й звичайній вечері та щоразу нагадувати про важливий для вас обох день.

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 5 - изображение

5. Милі парні чашки можна зробити особливими завдяки індивідуальним написам чи вибору оригінальної форми. Вдало підібране горня може стати для коханої людини частиною приємної щоденної рутини, а емоції, пов’язані з ним, – приводом частіше посміхатися. 

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 6 - изображение

6. Парні фартухи будуть хорошим подарунком як любителям готувати разом, так і варіантом надихнути свою половинку приготувати романтичну вечерю разом. Або ж навіть перетворити спільне приготування їжі на традицію. 

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 7 - изображение

7. Парні подушки допоможуть додати романтики й комфорту вечірньому перегляду фільмів. До того ж, класичні варіанти подушок додадуть вашій оселі яскравих барв. І звісно, не варто забувати про можливість замовити індивідуальний принт. Наприклад, написати зізнання в коханні чи слова з улюбленої пісні, або взагалі зробити подушки з фото. Все залежить лише від вашої фантазії.

Ідеї парних подарунків до Дня закоханих - 8 - изображение


Фото: Crafta.ua


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top