Олександра Яремчук: “Сумую за рідними, після перемоги ми так і не бачились”

Олександра Яремчук: Сумую за рідними, після перемоги ми так і не бачились - 1 - изображение

До одного з найпрестижніших конкурсів краси “Міс світу – 2021” лишилися лічені години. Україну на сцені у Пуерто-Рико цьогоріч представить переможниця національного рівня – 22-річна Олександра Яремчук з Вінничини. Дорога до фінального етапу конкурсу була для неї непростою – спершу отримання спеціальної візи, потім – довгий переліт. Але моральна підготовка куди важча, ніж це – розповідає дівчина в інтерв’ю. Про шлях до корони та останні години репетицій перед моментом “Х” – ми відверто поспілкувалися з Олександрою онлайн.

Олександро, вже кілька тижнів ти знаходишся у Пуерто-Рико, де готуєшся до фінального етапу конкурсу.  Але сам виступ учасниць відбудеться аж зараз – у грудні. Що саме потребувало прилетіти на місце так завчасно?

Це умови конкурсу «Міс Світу». Всі учасниці прибули до Пуерто-Ріко завчасно. Для нас підготували дуже насичену програму, окрім підготовки до самого конкурсу, є дуже багато різних заходів, які ми відвідуємо разом із учасницями. Зйомки, репетиції, екскурсії, це все знаходиться в різних місцях острова, і дорога займає багато часу. До того ж, це додатковий час для знайомства та спілкування із учасницями з різних країн. Хороша можливість за, відносно, короткий час дізнатися більше про культуру різних країн та їх національний менталітет.

Вже встигла подружитися з кимось із дівчат з інших країн? Чи для тебе вони завжди лишаються конкурентками?

По приїзду до Пуерто-Ріко я вважала, що тут велика конкуренція і дівчата використовують всі методи для перемоги. Адже мені розповідали, що скло у взутті, «загублені» босоніжки та зіпсовані сукні – звичайні моменти на конкурсі. Все виявилось діаметрально навпаки. Всі дуже привітливі, комунікабельні та вихованні, завжди раді допомогти. Сподіваюсь, що на фіналі самого конкурсу дівчата не покажуть себе з іншого боку. Я спілкуюсь з усіма учасницями із своєї команди, адже нас поділили на 4 групи за кольорами, і програма в кожної із груп є індивідуальною. Інколи ми зустрічаємось з іншими конкурсантками на спільних заходах і є більше часу поспілкуватися з представниками інших країн, але більшість часу ми проводимо лише із своєю командою. Приємно вражена, як дівчата з різних країн, таких як Канада, Японія, Ботсвана, Франція знайшли спільну мову і проводять час разом.

Всі дуже привітливі, комунікабельні та вихованні, завжди раді допомогти. Сподіваюсь, що на фіналі самого конкурсу дівчата не покажуть себе з іншого боку

Олександра Яремчук: Сумую за рідними, після перемоги ми так і не бачились - 2 - изображениеДо якої частини конкурсу підготуватися найважче або майже нереально?

Кожна частина конкурсу є важливою та дуже хвилюючою. Спорт,творчий конкурс, особиста візитка, інтелектуальний челендж. Особливу увагу потрібно приділити своєму благодійному проекту, адже це головна місія майбутньої  «Міс Світу».

Який меседж від України ти хочеш донести до суддів міжнародного конкурсу?

Наша країна незалежна лише 30 років. І, не дивлячись на те, що Україна бере участь в даному конкурсі майже щороку, це надто мало часу, щоб бути впізнаваним «брендом» на світовій арені. Для багатьох наша країна залишається невідомою своєю культурою, традиціями. Дуже багато для  просування позитивного «бренду» нашої молодої держави зробили та продовжують робити спортсмени та люди мистецтва. В мене випала можливість також представити Україну на одному із найпристижніших конкурсів краси . Тому, я дуже хочу продемонструвати, яка в нас красива мова, які яскраві та вишукані національні сукні, що несуть в своїх фарбах, образах багато сенсу, традицій та історії. Також це можливість звернути увагу на нашу країну як молоду, перспективну, з надзвичайно красивою природою, самодостатню, з великими амбіціями та гостинним народом.

Для багатьох наша країна залишається невідомою своєю культурою, традиціями

Цьогоріч «Міс Світ» виповнюється 70 років. Що, на твою думку, за цей час змінилося в суті конкурсу?

Тенденції змін такі, що конкурс краси вже не є змаганням в прямому сенсі про зовнішність, параметри або стандарти тіла. Сьогодні до уваги береться багато факторів. Важливо як дівчина спілкується, наскільки комунікабельна, привітна в колективі, чи виражає повагу до інших точок зору, культур або традицій. Також, це конкурс про красу з метою. А саме – благодійність, добре серце, права людини, терпимість до кожного. І вони самі мають відповідати цим критеріям. Для цього дівчина має бути розвинена з багатьох боків. Це спорт, самостійність, мати свою точку зору, відповідальність і силу волі, щоб постійно працювати над собою.

Олександра Яремчук: Сумую за рідними, після перемоги ми так і не бачились - 3 - изображение

Твій Інстаграм зараз наповнений світлинами з пуерто-риканських пляжів та вулиць. Що найбільше захопило у місцевих локаціях та культурі?

Завжди ця країна асоціювалась, в першу чергу, з надзвичайно красивою природою. І мої сподівання побачити цю красу повністю виправдались. Надзвичайно красиве узбережжя, з різних сторін острова таке різне і захоплююче. Для мене дивиною стало наскільки цей острів зелений, з гарними краєвидами та горами всередині. В частині старого міста Сан-Хуану почуваєш себе, як в якомусь історичному фільмі, начебто знаходишся серед декорацій, але це реальні пам’ятки історії. Вузенькі вулички, дуже охайні будинки, красиві фасади. Ця частина столиці –  суцільний музей просто неба. Також, не можу не відмітити привітливість місцевих жителів.

В частині старого міста Сан-Хуану почуваєш себе, як в якомусь історичному фільмі

Багато кого цікавить, як харчуються дівчата перед виступом. Наприклад, деякі учасниці змагань з фітнес-бікіні в останній день до виходу п’ють лише трохи води – щоб мати стрункіший вигляд на сцені. Який твій підхід?

В їжі себе не обмежую і вважаю що немає нічого кращого за правильне збалансоване харчування. Насправді, перед такими заходами я дуже нервуюсь, і це може відобразитися на моїй вазі. Перед виступами в купальниках радила б за декілька днів відмовитися від вуглеводів, вживати багато білка, овочів та їжу без різних добавок, це дасть гарний результат навіть за такий короткий проміжок часу.

Олександра Яремчук: Сумую за рідними, після перемоги ми так і не бачились - 4 - изображение

Які бували на твоєму досвіді форс-мажори перед серйозними виступами? 

Єдиним форс-мажором були великі босоніжки, і потрібно було підкладати ватні диски. В будівлі було занадто холодно, під час репетицій це призвело до судом. Та як результат, були певні складнощі під час виступу.

Перед від’їздом ти вже показувала пресі свої розкішні дизайнерські сукні для виступу в Пуерто-Рико. Ти фантазувала, якою буде твоя конкурсна сукня на етапі «Міс Світ», у разі, якщо станеш «Міс Україна»?

Я ніколи не мріяла стати «Міс Україна», не кажучи вже про сукню для такого масштабного конкурсу як «Міс Світу». Перед відльотом на конкурс у мене був дуже щільний графік підготовки, тому я повністю довірилась професіоналам своєї справи.  Кожна дівчина хоче виділитись та отримати максимальну кількість уваги, тому вирішили вибрати не звичний, яскравий колір та силует, який личить мені та підкреслює фігуру.

Я ніколи не мріяла стати «Міс Україна»

Олександра Яремчук: Сумую за рідними, після перемоги ми так і не бачились - 5 - изображениеПід час підготовки у тебе вистачає часу на спілкування з родиною і коханим?

Звісно, часу бракує, адже це шестигодинна різниця в часі та дуже насичений графік, у мене ранні підйоми близько 5-6 ранку. Але в нас є вільний час, тому я використовую його на відпочинок та спілкування із рідними.

Зараз бувають морально тяжкі моменти, коли хочеться просто загорнутися у домашню ковдру і відпочити від усього?

Морально перший тиждень для мене був дуже важкий. Адже була насичена підготовка в Києві, і одразу ж довготривала поїздка на конкурс. Важкий переліт, нова країна, незвична для мене їжа, насичений графік, велика кількість максимально різних дівчат, зі своїм менталітетом і своїми звичками, тому було важко, але цікаво. Звісно, я сумую за рідними, адже після перемоги ми так і не бачились. Але це все крутий досвід, класні емоції, потрібно користуватись можливістю. Дуже мало часу залишилось до фіналу, і я відчуваю як я буду сумувати за емоціями та своєю командою.

Текст: Вікторія Покатілова

Фото: прес-служба конкурсу “Міс Україна-2021”, особистий архів Олександри


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top