Вдалі дні для стрижки та фарбування волосся в листопаді 2021

Вдалі дні для стрижки та фарбування волосся в листопаді 2021 - 1 - изображение

Як до настання теплої пори року, так і перед зимою, багатьом із нас хочеться оновитися: зокрема, модернізувати зачіску. Щоб стрижка або фарбування були вдалими, і принесли вам виключно позитивні емоції, рекомендуємо звернути увагу на календар стрижок у листопаді 2021.

Коли рівняти кінчики і робити чубок

Відомо, що акуратність нашої зачіски багато в чому залежить від того, як часто ми її оновлюємо. Найкращими днями для підрівнювання кінчиків волосся є дні, коли Місяць убуває. У листопаді 2021 це 2, 3, 21, 23, 26, 28, 30 число. Тим, хто хоче зробити чубок, Місяць радить освіжити образ 22 листопада.

Вдалі дні для стрижки та фарбування волосся в листопаді 2021 - 2 - изображение

Короткі й оригінальні стрижки

Якщо ви зважилися на коротку стрижку, місячний календар рекомендує зробити її 5, 7, 10, 12, 13, 20 або 29 числа. А ось сприятливими днями для найбільш незвичайних і оригінальних стрижок є 1, 4, 8 або ж 24 листопада. У такому разі Місяць підтримає вас і зробить усе можливе, щоб експеримент виявився вдалим.

Вдалі дні для стрижки та фарбування волосся в листопаді 2021 - 3 - изображение

Коли фарбувати волосся

Охочим оновити зачіску шляхом фарбування, або ж поєднати її зі стрижкою, згідно з місячним календарем, це краще зробити в такі листопадові числа: 1, 18, 25, 27 и 28. А ось 22 добре пофарбувати волосся якісною басмою або хною. Така маніпуляція обіцяє подарувати волоссю здоровий блиск і зміцнити його.

Вдалі дні для стрижки та фарбування волосся в листопаді 2021 - 4 - изображение

“Грошова” стрижка

А ви знали, що за місячним календарем можна обчислити і стрижку, яка поліпшить ваше фінансове становище? Виявляється, існують дні, перетворення в які здатне залучити в наше життя так звану  “енергію достатку”. У крайньому осінньому місяці це 5, 12, а також – 26 і 27 листопада.

Але, щоб усе спрацювало якнайкраще, не можна стригти себе самому. У такому разі ви, навпаки, “обрізаєте” достаток, зокрема, і погіршуєте свій, як матеріальний, так і моральний стан, загалом. Під час стрижки не забудьте подумки подякувати Всесвіту за все, пустити у своє життя “енергію достатку”, і уявити, як зростають ваші доходи. До речі, для ефективності “процедури” не обов’язково кардинально змінювати образ – достатньо просто оновити кінчики волосся.

Вдалі дні для стрижки та фарбування волосся в листопаді 2021 - 5 - изображение

Несприятливі дні для стрижки та фарбування в листопаді 2021

А ось перенести перетворення шевелюри на інший день краще 6, 9, 11 числа. Особливо несприятливими днями навіть для найменшої модернізації локонів у листопаді астрологи називають 15 і 19. Є  великий ризик, що ви залишитеся не задоволені новою зачіскою, а в разі фарбування – взагалі, спалите дорогоцінні локони.

Вдалі дні для стрижки та фарбування волосся в листопаді 2021 - 6 - изображение

Стрижка на Місяць, що зростає та спадає

Якщо бажаєте, щоб волосся після стрижки росло якнайшвидше, рекомендується відвідати перукаря в період Місяця, що зростає. У листопаді це період з 6 по 18 включно. Хочете проходити з новою зачіскою якомога довше і, навпаки, трохи уповільнити ріст волосся – вам на допомогу Місяць у фазі убування. У листопаді 2021 це 1-4 і 20-30 числа. Однак, крім місячної фази, не забувайте про вищеописані рекомендації для стрижок і фарбування.


Текст: Тетяна Зайцева

Фото: Unsplash


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top