Travel-блогерка Яна Ліскунова: «По Україні подорожувати легко навіть під час пандемії»

Travel-блогерка Яна Ліскунова: «По Україні подорожувати легко навіть під час пандемії» - 1 - изображение

В інтерв’ю для Woman Magazine travel-блогерка Яна Ліскунова розповіла про міста України, які її найбільше вразили, найекстремальніші вчинки в житті, та поділилися своїм розумінням щастя.

Яно, розкажіть, коли та чому прийшла ідея створити travel-блог? Одразу обрали саме такий напрямок для ведення Інстаграм?

Вести свій блог я почала близько трьох років назад, але саме travel-тема триває близько року. Подорожувати я любила завжди, тому і вирішила блог поєднати з цим напрямком .

Мене приваблюють різні міста України, різноманітні культурні пам’ятки. Люблю показувати це аудиторії, мені часто пишуть : «Яно, ми наче самі побували в цьому місці». Це відбувається,тому що я люблю все детально показувати: готель який ми обрали, заклади харчування, місцевість, екскурсії, тощо.

Яке з побачених місць вас найбільше вразило, і куди ви завжди з радістю повертаєтеся?

Насправді, дуже багато місць, які мені сподобались, тому сказати важко. Я досі ще не обрала, який відпочинок мені більше до душі: в горах чи на морі. Кожне місце по-своєму особливе .

А чи є місце, яке ви хочете, але чомусь боїтесь відвідати?

Таких місць немає. Навіть, якщо мені страшно, я все рівно туди поїду через свою надмірну цікавість до всього. Наприклад , влітку ми з хлопцем їздили у Чорнобиль на екскурсію. Нам сподобалось – нічого моторошного я не відчула, а, навпаки,  хотілося чогось більш насиченого .

Travel-блогерка Яна Ліскунова: «По Україні подорожувати легко навіть під час пандемії» - 2 - изображение

В одному з постів ви наголошували, що не можете жити без адреналіну. Звідки його берете, і який був ваш найекстремальніший вчинок? Що з екстриму ще хочете здійснити?

Так,це правда. Цікавість до адреналіну у мене була не з самого дитинства. Колись я була більш закритою в собі і всього боялася, але все змінилося, і я цьому дуже рада.

Екстремальні вчинки викликають у мене нові емоції , яких я не відчувала раніше. З екстремального можу сказати, що було в моєму житті, це  екстремальне водіння,квадро цикли ,політ за штурвалом літака, банджі-джампінг.  В найближчий час я хочу стрибнути з парашутом, політати на паратрайку та прожити декілька днів в лісі.

Чи є у вас колекція якихось сувенірів із подорожей?

Так, є колекція. З кожного місця, де я буваю, привожу магнітики чи маленькі сувенірчики на пам’ять.

Ви багато подорожуєте Україною. Яке місто чи село, і чом,у ви порадили б насамперед відвідати іноземцям?

В першу чергу раджу всім побувати у Львові – красива архітектура, багато цікавих закладів. Також Буковель – серце Карпат, де можна скуштувати гуцульські страви, побувати на екстремальних атракціонах, піти в гори. Одеса – красиве старовинне місце, поблизу море; воно має свою особливу атмосферу.

Яно, чи позначилася пандемія негативно на ваших подорожах, зокрема, і житті, в цілому? Наразі вдається подорожувати?

Я б не сказала. Просто поїздки закордон стають дещо складнішими, а по Україні подорожувати легко навіть під час пандемії. Зараз у вільний від роботи час я одразу десь їду, тому що сидіти на одному місці – не моє. Єдине на ,що вплинула пандемія – постійна купівля захисних масок.

Travel-блогерка Яна Ліскунова: «По Україні подорожувати легко навіть під час пандемії» - 3 - изображение

А взагалі ви – оптимістична людина? Хто і що допомагає підтримувати силу духу?

Мабуть, 50 на 50. Я з ти людей, які є дуже обережними у словах та вчинках . Я завжди кажу собі,що все буде добре, але поки не зроблю все ідеально, не зможу розслабитись. Моє кредо по життю: « Все,що стається у нашому житті, на краще». Саме ця фраза мені дуже емоційно допомагає, коли є труднощі.

У багатьох людей є міні-ритуали, які допомагають трохи підбадьоритися та підіймають настрій. Чи є у вас щось таке?

Мені допомагає підняти настрій улюблена музика та прогулянки наодинці. В такі моменти я можу побути собою і розібратися з тарганами у своїй голові,що дуже важливо інколи робити.

Що у вашому розумінні «щастя», і чи вважаєте себе щасливою дівчиною? Можливо, чогось не вистачає для повного задоволення життям?

Для мене щастя – це свобода: в діях, виборі, думках; здоров’я – моє та близьких людей, можливість займатися улюбленою справою. Зараз можу сказати, що я – щаслива.

Взагалі, не розумію людей, які постійно на щось скаржаться. Ми можемо все, і якщо є чинники через, які ми нещасні, потрібно брати життя в свої руки і змінювати чи себе чи своє оточення. Саме життя без наших зусиль не налагодиться.

Travel-блогерка Яна Ліскунова: «По Україні подорожувати легко навіть під час пандемії» - 4 - изображение

 

І, на завершення нашої бесіди, назвіть, будь ласка, 5 цікавих фактів про себе, не відомих широкому загалу.

Я часто ділюсь фактами про себе зі своєю аудиторією, тому найцікавіші озвучу і тут:

  1. Мій найбільший страх – жаби.
  2. Я боюсь одягати кольорові контактні лінзи.
  3. Не люблю і не дуже вмію готувати .
  4. Час для мене дуже важливий ,тому зроблю все, щоб його зекономити.
  5. В мені поєднані дві особистості: одна з яких – маленька ,співчутлива та добра дівчинка, а інша – сильна, незалежна особа ,яка йде на конфлікт і відстоює свою позицію.

Travel-блогерка Яна Ліскунова: «По Україні подорожувати легко навіть під час пандемії» - 5 - изображение

 


Текст: Тетяна Зайцева

Фото: особистий архів Яни Ліскунової


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top