Для цінителів інструментальної музики: Євген Хмара зіграє спеціальну програму у Caribbean Club

Для цінителів інструментальної музики: Євген Хмара зіграє спеціальну програму у Caribbean Club - 1 - изображение

Український композитор та віртуозний піаніст Євген Хмара виступить з камерним концертом у Києві. Видатний маестро інструментальних шоу 23 вересня зіграє спеціальну музичну програму у столичному Caribbean Club Concert Hall.

Для цінителів інструментальної музики: Євген Хмара зіграє спеціальну програму у Caribbean Club - 2 - изображениеДля цінителів інструментальної музики: Євген Хмара зіграє спеціальну програму у Caribbean Club - 3 - изображение

Євген Хмара – один з найвідоміших піаністів Європи. Він виступав на відомих концертних майданчиках світу та на ексклюзивних заходах в Білому домі та Букінгемському палаці. На його рахунку п’ять студійних альбомів і кілька профільних міжнародних нагород, серед яких Голлівудська премія імпровізаторів (2013) і статус Yamaha Local Artist (2017). Євген єдиний представник України, який отримав звання Yamaha Local Artist; в світі цей статус носять, зокрема, Елтон Джон і Пол Маккартні.

На концерті 23 вересня прозвучать відомі композиції артиста, а також безліч нових інструментальних шедеврів, які будуть виконані вперше. Рояль, струнний квартет, космічний Ханг і акордеон створять незабутню атмосферу вечора.

«Просуваючи інструментальну музику в нашій країні і за її межами, я завжди зосереджуюсь на створенні великих шоу за участю оркестру, хору, гітаристів і барабанщиків, запрошую зірок української естради. Але у цей вечір я планую зробити щось більш душевне і не таке масштабне. Ось і народилася думка створити камерну програму, зробити акцент на музиці, яка приходить. Це буде дуже теплий, я б сказав сімейний концерт. Хочу, щоб всі хто прийде, отримали задоволення від дружньої атмосфери цього музичного вечора», – розповідає Євген Хмара.

Це буде вечір для справжніх цінителів якісної інструментальної музики, музики, яка наповнює душу і серце світлом, слухаючи яку можна закрити очі та мріяти. 

Кількість місць на концерт обмежена – у продажу всього 200 квитків. Придбати їх можна на сайті.

Подія у Facebook.

Для цінителів інструментальної музики: Євген Хмара зіграє спеціальну програму у Caribbean Club - 4 - изображение Для цінителів інструментальної музики: Євген Хмара зіграє спеціальну програму у Caribbean Club - 5 - изображение


Фото: прес-служба Євгена Хмари


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top