Вечірка у стилі Сафарі та музичне шоу на Даринку

Вечірка у стилі Сафарі та музичне шоу на Даринку - 1 - изображение

11-12 вересня у маркет-моллі буде страшенно весело, адже до Даринку завітають дикі тварини, таємничі шамани та влаштуються веселощі у африканському стилі.

Протягом усіх вихідних 11 та 12 вересня на вас чекає яскрава вечірка у стилі Сафарі. Справжні пригоди почнуться на Головній сцені Даринку з 13:00 до 19:00. Відвідайте розважальну програму з аніматорами в костюмах, загадковими африканськими ворожіннями та тематичним аквагримом.

Також у маркет-моллі підготували неймовірно цікавий майстер-клас із виготовлення тотемів. А з 15:00 до 15:30 не пропустіть захоплююче Шоу шаманів.

А 11 вересня о 17:00 відвідайте музичне шоу за участі артистів Творчого об‘єднання Paradiz. На шоу будуть представлені виступи найталановитіших виконавців, які вже встигли стати маленькими зірочками української сцени. Хедлайнер шоу – новий молодіжний гурт ТОК.

Вечірка у стилі Сафарі та музичне шоу на Даринку - 2 - изображение

Біля Головної сцени маркет-моллу виконавці проведуть запальні танцювальні майстер-класи для усіх бажаючих.

На вході №6 з 13:00 до 18:00 на усіх ласунчиків традиційно чекає безкоштовна солодка вата. Участь у всіх розвагах, шоу та майстер-класах у маркет-моллі Даринок безкоштовна! Детально з програмою розваг можна ознайомитися на сторінках наших соціальних мереж Facebook та Instagram.

Чекаємо на вас у маркет-моллі Даринок, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1.


Фото: Даринок


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top