Главная страница » Новости » Путешествия » Євген Синельников розповів, чому не вийшов випуск «Орла і Решки» з Північної Кореї

Євген Синельников розповів, чому не вийшов випуск «Орла і Решки» з Північної Кореї

Євген Синельников розповів, чому не вийшов випуск
Продюсер відомого тревел-шоу «Орел і Решка» Євген Синельников став гостем нового шоу на YouTube-каналі Люкс ФМ — «Люкс Подкаст» та розповів про закулісся знімань, ефект Анатона Птушкіна та Насті Івлєєвої, а також про найкрутіші місця Дубай і Туреччини.

Коли мова йде про подорожі, то як не крути, згадується тревел-шоу «Орел і Решка», продюсером якого є мандрівник зі стажем Євген Синельников. Саме тому під час Люкс Подкасту Слава Дьомін розпитав про те, які випуски так і не побачив український глядач.

Так, Женя Синельников розповів, що так і не вийшли на телевізійні екрани два випуски з ювілейного 10 сезону «Орла і Решки». Один з яких — у Марокко.

«Коли ми знімали перший випуск з Марракешу, ми знімали більше як туристи: у нас було мало техніки, ми людям не дуже заважали. Вдруге ми приїхали та відчули, як у них все суворо. Там таксисти самі зупиняються біля поліцейських й просять перевірити наш дозвіл на зйомку. Там, звісно, щось було відзнято, але на випуск цього так і не вистачило,» — сказав Синельников.

Однак, ще цікавішою історія була під час зйомок в Північній Кореї, адже там за словами Жені було відзнято абсолютно все, і вони стали першим розважальним шоу, яке туди запросила на зйомку сама влада Північної Кореї.

«Там з тобою ходить КГБшник, який говорить, що літніх людей не можна знімати, людей з пакетами не можна і тп. У нас було змонтовано три версії. Перша — коли дивишся і розумієш, що вони цього не випустять. Трушна і чесна… коли знімаєш те, що тобі можна, а потім акцентуєш на тому, де знаходиться найцікавіше і чого, навпаки, не можна показувати іншим. Ми, коли туди їхали, знімали те, що вони хотіли побачити і те, що нам було цікаво і здавалося, що ми зараз відлетимо і зробимо все, як захочемо. Але коли звідти прийшов фітбек про те, що «ми не можемо заборонити вам випустити, але врахуйте, що у всіх супроводжуючих вас будуть проблеми»… Ми переробили випуск, зробили його таким, який би задовольняв більш менш дві сторони, але їм не сподобалося, тому ми вирішили не випускати, як би нам не хотілося показати правду і зробити рейтинги шоу», — резюмумав продюсер.

Однак, на цьому цікавості не закінчилися і Женя розповів, який фактор робить шоу найпопулярнішим та скільки грошей вони витратили за рік на ПЛР-тести.


Фото: прес-служба

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top