Олександр Волошин: “Я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не торкнуться”

Олександр Волошин: Я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не торкнуться - 1 - изображение

Ексклюзивне інтерв’ю для Woman Magazine дав популярний блогер, бізнесмен  і співак-початківець Олександр Волошин. Олександр розповів про розвиток свого блогу, його Закритий клуб і початок музичної кар’єри, а також – поділився своїми планами та мріями.

Олександре, як прийшла ідея створити блог, чи думали, що він стане таким популярним?

Я завжди впевнений у тому, що я роблю, завжди знаю, що роблю. Тому я знав, розпочавши блог, що в мене вийде виростити його, як мінімум, до обсягу в мільйон підписників. Але мільйон – далеко не межа, це тільки початок. Ідея прийшла дуже просто. З 17 років я займався товарним бізнесом, і через роки три почав вести про це блог.

Розповідав, як я на цьому заробляю, що відбувається зсередини: про співробітників, відправлення, офіс. Люди часто цікавилися цим напрямком, тож давав безплатні, а пізніше – і платні рекомендації щодо діяльності в цьому напрямку. У мене були свої освітні програми, маса учнів. Але я зрозумів, що це не зовсім мені цікаво. Хотілося уваги ширших мас, а це досить вузька аудиторія. І дивлячись на Литвина (ним я надихався на момент початку блогу), я почав із пранків, і потім поступово почав переходити на соціальні, розважальні, лайфстайл-ролики. Зараз основний контент складається з розважальних і лайфстайл-відео і Тік Ток (там у мене 1,3 мільйона підписників).

Олександр Волошин: Я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не торкнуться - 2 - изображение

У чому його головна відмінність вашого блогу від інших?

Я міг би, як і всі, сказати, що головна відмінність у тому, що я щирий, чесний, справжній, але навряд чи це звучатиме переконливо (усміхається). Я б сказав, що головна відмінність – у тому, що я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не зачеплять, не боюся відповідати і торкатися тем хейту. Щодня я виставляю хейтерські коментарі в сторіс (їх доволі багато) і активно відповідаю на те, що вони пишуть.

Головне, я намагаюся не просто показувати своє життя, а намагаюся робити це сюжетно і цікаво, щоб було цікаво дивитися, щоб підписники висловлювали свою думку. Хоча, так склалося, що мені байдуже на думку інших, люди люблять, коли їх слухають, і інколи справді цікаво почитати, що вони думають, як мислять. І плюс – я вважаю, що в Україні в мене один із найцікавіших блогів. Особливо, якщо брати чоловіків за контентом у стрічці та сторіс.

Якщо не секрет, чи доводилося робити вкладення в блог? І, на ваш погляд, чи можна “розкрутити” блог без фінансів?

Звичайно, не секрет! Доводилося, ба більше – весь блог побудований на тому, що я в нього інвестував. Блог – моє обличчя, мій проєкт. Як бізнес і будь-який бренд, він вимагав вкладень. Інстаграм повністю будувався з інвестицій, які я заробив на своєму бізнесі. На місяць я витрачаю 1500-2000$, оскільки все, що заробляю, вкладаю в себе назад.

Я більше, напевно, бізнесмен, ніж блогер, тому намагаюся все інвестувати в розвиток. Тік Ток розкручувався без вкладень, а Інстаграм зараз зробити популярним без вкладень практично не реально.

Олександр Волошин: Я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не торкнуться - 3 - изображение

У вашому блозі є колаборації з багатьма популярними артистами. Співпраця з ким запам’яталася найбільше, і з ким хочете ще створити колаборацію?

Завдяки блогу в “Інстаграмі” і Тік Току я познайомився з багатьма хлопцями. Сам працюю над тим, щоб стати артистом, і вважаю, що в нашому світі не має бути поділу на категорії: бізнесмен, блогер, артист. Так, сам же вище заніс себе в категорію, але все ж не повинно цього бути. Усі можуть робити все, що хочуть. І я хочу робити те, що мені на даний момент подобається і приносить задоволення.

Я мрію зібрати “Олімпійський”. Мною вже не рухають гроші, машини, квартири. Так, я працюю постійно над активним і пасивним доходом, але головна мрія – зібрати стадіон, щоб мої треки співали в унісон. Уже буде випускатися мій четвертий трек. Я шалено радий, що блог дає можливість колаборуватися з артистами. У майбутньому хочу робити спільні фіти. Зараз на стадії переговорів з однією відомою артисткою. Нині зіркам цікава блогерська аудиторія.

А ви самі вже відчули популярність? Часто впізнають на вулицях, як до цього ставитеся?

Нещодавно відпочивав у Єгипті і був трохи шокований – разів 40 підійшли сфотографуватися. А в Києві регулярно підходять по 2-4 рази на день. Адже коли тебе впізнали, і людина тебе бачила десь у Тік Току чи Інсті – людина загострює на тобі увагу. Ось таких поглядів помічаю по 15-20 штук на день, і це круто! До цього я йшов, і цим я пишаюся!

У майбутньому, думаю, для мене це не буде таким досягненням. Поки що мені дуже подобається все, що відбувається зі мною, втілилася моя маленька мрія – стати популярним. Бо в дитинстві не вистачало уваги – ні від батька, ні від друзів, і зараз іде заповнення цього.

Розкажіть докладніше про ваш Закритий клуб?

Клуб – це простір для молодих дівчат і хлопців (переважно тих, хто зараз не працює, але хоче заробляти гроші). Ми створили платформу, де спікери – підприємці, бізнесмени, які вже зробили бізнес, – діляться досвідом, розповідають про свої кейси, як заробляти на їхній справі так само, як вони. У цьому ж просторі є закриті чати. У них люди спілкуються, створюють нові проєкти, знаходять партнерів. Ми регулярно зустрічаємося, я присутній на цих зустрічах, спілкуюся з хлопцями. За рахунок такого нетворкінгу і достатку інформації люди виходять на новий рівень і добре заробляють. У цьому й цінність клубу. Вхід до клубу не безкоштовний.

Олександр Волошин: Я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не торкнуться - 4 - изображение

Олександре, не так давно вийшов ваш трек “На синьому Рorсhe”. Як плануєте розвиватися в музичному плані? Які ваші прагнення?

Так, загалом він непогано зайшов. Я поки що не розумію, як розвиватися в музичному плані. Вивчаю цю тему, пробую, роблю. Моя стратегія така – краще пробувати, набивати шишки. Намагаюся просуватися через Тік Ток – поки особливого результату немає, але я впевнений, що в мене буде своя фан-база і в музичному плані, будуть концерти та корпоративи.

Я тільки почав – займаюся цим менше року, і впевнений, що це складніше, ніж блогерство і класичний бізнес. Я готовий працювати: шукаю свій образ і свій стиль у музиці. Пробую, мацаю, роблю.

Хочете спробувати себе ще в якихось нових амплуа?

Як говорив раніше, мрію зібрати “Олімпійський”, хочу бути найвпізнаванішою людиною в СНД. Активно над цим працюю. Чому найбільш упізнаваним? Це не тільки жага популярності, це – також і бізнес. Усі ми розуміємо, що заробляти на особистому бренді куди приємніше, ніж на бізнесі. Адже будь-який бізнес може закритися, його можуть відібрати, а ось з обличчям такого не трапиться. Я це зрозумів на четвертому році перебування в бізнесі.

Як любите відпочивати? Що для вас є найкращим способом розслабитися?

Люблю проводити час зі своїми близькими друзями, батьками, партнерами,  люблю подорожувати, люблю екстрим: боюся, але завжди наважуюся. Подобається активний відпочинок, взагалі – активний спосіб життя.

Олександр Волошин: Я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не торкнуться - 5 - изображение

Що стосується ваших якостей характеру – що допомагає в житті, і чи хотіли б якихось позбутися?

Не хотів би ні від чого позбуватися, бо вважаю, що всі якості нам дано такими, якими мають бути. Якщо Бог так вирішив, нема чого чогось позбуватися. Мої головні якості, які мною завжди рухають, – амбітність і цілеспрямованість. Не можу сидіти на місці, не розвиватися, саме тому виходить швидко рухатися вперед (відносно швидко, напевно).

З блогу складається враження, що у вас завжди чудовий настрій. А в реальному житті часто буває нудьга? Що вас може легко засмутити, як із цим боретеся?

Звичайно, часто, адже у мене творча професія. Банальний приклад: ти можеш робити цікавий контент для історії, тебе дивляться стабільно 120-130 тисяч осіб. Але дуже часто через збої в Інстаграм таке буває, що робиш чудовий контент, а дивляться його 70-80 тисяч осіб. Виходить, удвічі падає охоплення. Я спілкуюся з багатьма блогерами, у них така сама ситуація. Але на настрій дуже впливає. Починаєш думати, що ти – не цікавий, робиш не цікавий контент, пропадає натхнення, і це вибиває з колії. Так само і з Тік Ток.

Олександр Волошин: Я не боюся висловлюватися на ті теми, яких інші не торкнуться - 6 - изображение

І, на завершення нашої бесіди, невелике бліц-опитування:

Ваш найекстремальніший вчинок?

Досі, напевно, це стрибок із мосту в Києві. Більше нічого такого не робив. Для мене екстримом вважається покататися на найбільшій американській гірці або покататися в Одесі на атракціоні.

Останній фільм, який вразив?

Вразити ж можна по-різному: як надихнути, так і ввести в подив. Нещодавно подивився останній Астрал  (начебто, восьма частина), і мене вразило те, наскільки поганий цей фільм.

Улюблена страва?

Дуже не типове, напевно. Це попкорн супер-сирний і супер-карамельний. Він має бути обов’язково змішаним.

Три пункти, які обов’язково мають бути у вашій скарбничці досягнень до кінця 2021 року?

Не можу озвучити реальні пункти, оскільки це не моя аудиторія, а широкі маси. Але можу виділити:

1.Набрати 5 мільйонів в Інстаграм.

2. Набрати 5 мільйонів у Тік Ток

3. і щоб мій трек був №1 у всіх чартах.


Автор: Тетяна Зайцева

Фото: особистий архів героя


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top