Аліна Сусак: «Зараз я дуже хочу дітей!»

Аліна Сусак: «Зараз я дуже хочу дітей!» - 1 - изображение

Ексклюзивне інтерв’ю для Woman Magazine дала Аліна Сусак  – блогер та засновниця туристичної агенції Tour Expert. Аліна розповіла,як  на її бізнесі відобразився карантин, своєму ставленні до жінки за кермом та поділилася мріями.

Аліна, розкажіть, як ви вирішили відкрити своє туристичне агентство. Що надихнуло, хто підтримав?

Я займалась візами, а мої друзі завжди цікавились відпочинком на морі. В результаті, я рекомендувала їм інші агенції, аж поки не подумала, що пора і мені відкрити цей напрям роботи. Чоловік підтримав ідею, і ми разом почали розвивати даний напрям. Зараз у мене вже дві агенції.

Аліна Сусак: «Зараз я дуже хочу дітей!» - 2 - изображение

З якими труднощами зіштовхнувся ваш туристичний бізнес під час карантину?

Люди бояться летіти під час карантину і бояться втратити кошти в разі непередбачуваних обставин зі здоров‘ям чи ситуацією у світі. Звісно, туризм сильно потерпів за останній рік. Але я не планую закриватись, переживемо.

Аліна Сусак: «Зараз я дуже хочу дітей!» - 3 - изображение

Вам самим в даний час вдається подорожувати?

Зараз подорожую рідше. Цього року більше відкривала для себе Україну. В блозі якраз показую різні місця для відпочинку (#аліна_вихідний).

Які країни найбільш вразили, і куди ще дуже хочете потрапити?

Я в захваті від острова Ко Чанг (Тайланд). Напевне, тому, що я більше люблю активний відпочинок. Наступним напрямом, скоріш за все, буде острів Балі.

Аліна Сусак: «Зараз я дуже хочу дітей!» - 4 - изображение

Розкажіть, будь ласка, детальніше також про тестування авто і ваш авто-бізнес. Як все почалось?

З самого народження батьки привчили мене до автомобілів. Мама – з 18 років за кермом, тато – досі займається автомобілями. Звісно, і я така ж (посміхається).  Мені завжди цікаво, як саме їде те чи інше авто, особливо  – на бездоріжжі. У вересні цього року я була в кількаденній експедиції по Україні на джипах від Toyota (це були LC200 2019р, Prado 150 2019 і 2016р.). Сподіваюсь, колись стану амбасадором Toyota або Lexus, бо якраз LX570 – єдине авто, яке вже три роки не хочу поміняти.

Існує багато жартів про жінку за кермом. Як ви вважаєте, вони виправдані? Який ви водій?

Якщо чесно, я їжджу не так вже й спокійно  (посміхається).  Але акуратно і по правилах ПДР. До речі, маю в блозі рубрику про ПДР, уроки паркування та все такого роду.

Як вистачає часу на бізнес, особисте життя, ведення блогу і багато іншого? Використовуєте тайм-менеджмент?

Не вистачає, чесно. Якби день тривав 48 годин, було б набагато краще! Останнім часом стараюсь погодинно планувати деякі дні. Бачу позитивний результат: в такі дні я встигаю зробити значно більше справ.

Як любите відпочивати? Чи бувають у вас, так звані, ледачі дні?

Рідко, дуже рідко. Для мене найкращий відпочинок – зміна локації та активність.

Аліна Сусак: «Зараз я дуже хочу дітей!» - 5 - изображение

Як доглядаєте за собою?  Частіше обираєте домашній чи салонний догляд, є улюблені процедури?

І салонний і домашній. На мою думку, головне – мати хорошого дерматолога-косметолога, візажиста, перукаря та інших. А вони вже підбирають найкращі види процедур та продуктів догляду.

А що стосується фігури – доводиться обмежувати себе в їжі і займаєтеся спортом?

Ні, в їжі не обмежую, але і не переїдаю. Колись інтенсивно займалась спортом та правильним харчуванням. Дуже хочу повернутись в ту форму.

Самі любите готувати? Часто це робите? Яка ваша улюблене страва у власному виконанні?

Готую щодня і дуже це люблю! Всі кажуть, що смачно! (посміхається) Чанахи – улюблена страва в моєму виконанні.

Аліна Сусак: «Зараз я дуже хочу дітей!» - 6 - изображение

Що ви вважаєте своїм головним досягненням на даний момент, і чого хочете обов’язково досягти протягом наступних п’яти років?

Найголовніше – те, що я з нуля змогла не лише стати на ноги, а й тепер допомаю батькам і рідним. У мене завжди була ціль і я хотіла досягти всього сама. Проте не вистачає одного – дітей. Саме цього й хочу зараз найбільше.


Автор: Тетяна Зайцева

Фото: особистий архів

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top