Міф чи правда: Ксенія Литвинова про фітнес і харчування

Міф чи правда: Ксенія Литвинова про фітнес і харчування - 1 - изображение

Тренерка, фітнес-експертка на 1+1 Ксенія Литвинова в прямому ефірі c Woman розповіла, як довго можна зберегти фізичну форму без тренувань, чому можна їсти після 18:00, і коли займатися через “не можу” корисно.

Ранок – найкращий час для тренування

У кожної людини свій найкращий час для тренування і він залежить від багатьох факторів: вік, робота, графік, темперамент. Наприклад, я можу займатися ввечері, а можу вранці. Тому немає універсального найкращого часу для занять.

Є продукти, які спалюють жир

Це міф. Жир продукти не спалюють. Звичайно, на наше тіло впливає їхня з’їдена кількість, склад і витрачені калорії за день.

Розгубити фізичну форму можна за два тижні без тренувань

Неправда. Витривалість можна швидко втратити. Але найімовірніше місяць або навіть більше ви залишитеся в хорошій фізичній формі. Якщо додати солодке морозиво, фрукти на ніч або суші ввечері, то красива форма втрачатиметься швидше.

Не потрібно їсти після 18:00

Можна їсти після 18:00, якщо ви багато рухаєтеся протягом дня і у вас все добре з гормонами. Головне розуміти, що останній прийом їжі має бути за 4 години до сну. Коли ви лягаєте о 22, тоді, звісно, після 18:00 не їжте.

Якщо спочатку присутня велика вага, то необхідно розписувати прийоми їжі заздалегідь. Багато людей забувають: якщо є проблеми зі шлунком, то не потрібно сідати на інтервальне голодування або кето-дієти. Важливо розуміти, наскільки ти здоровий.

Не можна запивати їжу

Якщо ви їсте стейк, то можна запити водою. Але якщо ви їсте салат або суп-пюре, то не потрібно цього робити. Тим паче, не варто записати їжу чаєм або кавою.

Не можна їсти після тренування

Усе залежить від мети. Коли потрібно скинути вагу, тоді не варто їсти годину чи півтори після тренування. Але не забувайте, що є люди, які не можуть набрати вагу. Тоді ці люди мають їсти після тренування.

Займатися через “не можу” можна

Я за те, щоб прислухатися до себе. При цьому я завжди за дисципліну. Я вважаю, що якщо є мета, то потрібно займатися через “не можу”. Неможливо отримати результат, якщо ігнорувати регулярні тренування, здорове харчування і сон. Це три головні показники.

Красива фігура – це 80% правильне харчування і 20% спорт

Абсолютно вірно. Я б ще додала сюди такий фактор, як генетика. Але є приклади, які показують, що з генетикою можна боротися.

Для тонкої талії потрібно качати косі м’язи

Не потрібно постійно качати прес або косі м’язи. Прес – це один довгий м’яз. Її потрібно качати двічі на тиждень. А тонка талія якраз залежить від харчування.

Тренування з тренером ефективніші

Однозначно ефективніше! Є тільки один виняток – якщо ви сам собі тренер. Але для більшості тренування з тренером більш ефективні і приносять швидше бажаний результат.

Немає болю – немає результату

З одного боку, це правда. Якщо людина починає займатися і поступово збільшує навантаження, то біль у м’язах буде. Але якщо людина постійно відчуває крепатуру, то це означає, що тренування складені неправильно.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Woman Magazine (@womanmagazineua)


Автор: Наташа Філон


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top