Актор Тарас Цимбалюк розповів, яку роль мріє зіграти у кіно

Актор Тарас Цимбалюк розповів, яку роль мріє зіграти у кіно - 1 - изображение

У студії ранкового шоу “Місто прокидається” на телеканалі KYIV.LIVE актор театру, кіно та телебачення Тарас Цимбалюк ексклюзивно розповів про творчі плани та майбутнє весілля. 

Ведучим ранкового шоу актор зізнався, що на його діяльність локдаун не вплинув, зараз він знімається у серіалі та разом з нареченою Тіною планує весілля. Тарас розповів, що кохана вже почала формувати весільний список, проте сукню ще не встигла обрали. Як зазначив актор, весілля точно відбудеться в Україні, а от концепцію майбутньої події актор не розсекретив.

Зараз на рахунку Тараса Цимбалюка вже понад 20 головних ролей у кіно й  серіалах та майже 80 проєктів, та ведучим актор зізнався, що мріє зіграти головну роль у голлівудському кіно:

“Мене дуже цікавить тема “марвела”. Я б хотів зіграти героя, до ролі якого мені б довелося готуватися пів року: освоїти екстремальну їзду на машині чи опанувати бойове мистецтво”, – розказав Тарас Цимбалюк.

Тарас Цимбалюк веде активний та здоровий спосіб життя, регулярно займається спортом та опановує нові навички, серед яких і танці – минулого року актор взяв участь в одному з наймасштабніших танцювальних шоу країни. Та ведучим чоловік розповів, що після завершення проєкту танцями не займався, а от фізична підготовка часто допомагає йому у професії. Під час зйомок актор намагається не залучати до сцен каскадерів, а виконувати трюки самостійно:

“Завжди є куди рости, є над чим працювати. Бувають такі історії, коли я відмовляюся від послуг каскадерів. Наприклад, була сцена у палаючому будинку, на знімання приїхав каскадер, але ми з ним все обговорили, і я все виконав сам, аби зберегти крупні плани, не перебиватися спиною. Або була сцена, коли мені треба було падати з коня, я попросив трохи більше часу, щоб підготуватися і спробувати зробити це самостійно. І врешті взяли сцену зі мною. Це завжди приємно,“ – розказав Тарас. 

Дивіться ранкове шоу “Місто прокидається” по буднях о 8:00 на телеканалі KYIV.LIVE .


Фото: прес-служба телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE 

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top