Євген Клопотенко став лицем міжнародної рекламної кампанії бренду Staropramen

Євген Клопотенко став лицем міжнародної рекламної кампанії бренду Staropramen - 1 - изображение

Бренд Staropramen обрав лицем своєї міжнародної рекламної кампанії українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко, співзасновника та бренд-шефа ресторану» 100 років тому вперед», автора проєкту CultFood.

Метою рекламної кампанії Staropramen Beer Snacks стала підтримка поціновувачів пива, які через заборони, пов’язані із пандемією коронавірусу, не можуть як раніше відвідувати паби. Проєкт реалізовано міжнародною мережею рекламних агенцій BBDO.

У коротких відео, розміщених на сторінках бренду Staropramen у Instagram та YouTube, відомі європейські шеф-кухарі готують пивні закуски та страви з додаванням пива.

«Їжа завжди була важливою частиною 150-річної історії Staropramen. У 1871 році Staropramen відкрив ресторан поруч із пивоварнею в Празі, — розповідають у кампанії. — Разом із кухарями та блогерами з різних країн Європи ми створили рецепти смачних страв, які можна приготувати досить швидко та поділитися з друзями».

Разом із Євгеном Клопотенко героями міжнародної рекламної кампанії стали шеф-кухар лондонського Turnips (ресторан володарь зірки Michelin) Томас Лідакявічус (Tomas Lidakevicius) та відомий фуд-блогер із Румунії Мікаела Сава (Michaela Sava).

«Робота з Євгеном була одним задоволенням. Найкращий контент — той, який водночас корисний та розважальний. І Євген дає обидва», — зазначає Іван Бунета, акаунт-директор BBDO Загреб.

Для Євгена Клопотенко це перший досвід участі в такій масштабній міжнародній рекламній кампанії. «Перемовини щодо цього партнерства було розпочато ще у вересні 2019 року і я рада, що попри пандемію та всі логістичні труднощі нам вдалося реалізувати цей проєкт, — розповідає Олександра Фідкевич, операційна директорка проєктів Євгена Клопотенко. — Зйомки проходили в Загребі (Хорватія). Найважчим було синхронізувати графіки чотирьох різних команд, продакшену та втиснути це в транспортні можливості часів пандемії. Ми витратили день на підготовку та 9 годин на зйомку чотирьох роликів двох типів, що стало абсолютним рекордом серед усіх шефів-учасників рекламної кампанії. У цьому нам, безперечно, допоміг величезний досвід роботи Євгена на телебаченні».

Нагадаємо, що минулого року Євген уже брав участь у рекламній кампанії бренду Staropramen City Break. Український кулінарний експерт став головним героєм випуску, присвяченому Києву. У ньому Євген розповідає про українську національну кухню.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top