Національний цирк України після тривалого карантинного періоду відкрив 60-й ювілейний сезон для глядачів

Національний цирк України після тривалого карантинного періоду відкрив 60-й ювілейний сезон для глядачів - 1 - изображение

Новий сезон відкрився двома різноманітними програмами: традиційною цирковою програмою «День народження. Свято цирку», та інтерактивним шоу «Ecolibrum» з актуальною екологічною тематикою сучасності, за участі кращих артистів цирку та коміків театру MIMIRICHI.

Зазвичай новий цирковий сезон відкривався однією програмою, але не цього разу. «Ми робимо виклик суспільству, майбутньому глядачеві – ми відкриваємося двома програмами, але одна програма якраз є альтернативою іншій програмі», – сказав генеральний директор цирку Владислав Корнієнко, та запевнив що пріоритетними завданнями при відкритті нового сезону є профілактичні заходи боротьби з поширенням коронавірусу.

Глядачі сидітимуть у шаховому порядку з дотриманням дистанції. Квитки продаватимуться в такій кількості, аби наповненість цирку не перевищувала 50% місць.

Головний режисер-постановник програми «Ecolibrum», Дмитро Вісков зауважив, що це експеримент. Та сподівається, що він сподобається глядачеві. За твердженням Дмитра Віскова, слово «ecolibrum» слід розуміти як «екологічний крок руху вперед», і мета програми – показати людям потребу сортування сміття.

«Разом з театром MIMIRICHI, з яким ми і розробили цей проект, ми подаємо його у веселій формі через жарт», – повідомив Дмитро Вісков і додав, що в цій програмі буде задіяно понад 70 осіб.

За словами головного режисера Національного цирку Вероніки Гумарової, цирк має намір зберегти класичні, традиційні підходи до циркового мистецтва. Зокрема програма «День народження. Свято цирку», яка має класичний, традиційний формат. У ній глядач побачить традиційні українські циркові жанри: гімнастику, еквілібристику, акробатику, повітряні жанри, клоунаду і, звичайно, дресуру. Режисер додала, що програма розрахована як для малечі, так і для дорослих.

Більше інформації: https://www.circus.kiev.ua


Фото: ArtAir Production


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top