TAYANNA презентує ексклюзивний спецпроєкт для Apple Music

TAYANNA презентує ексклюзивний спецпроєкт для Apple Music - 1 - изображение

П’ять емоцій фантастичної жінки, п’ять відтінків її абсолютної ейфорії, п’ять історій душевної реінкарнації крізь лінзу об’єктива Алана Бадоєва.

«За весь час, який ми співпрацюємо з TAYANNA, я зрозумів для себе просту істину, вона, як співачка, стала узагальненим жіночим образом, якого давно не було в Україні. Вона – більше, ніж просто голос, вона – більше за музику в класичному її розумінні. Тому, створюючи унікальний проєкт для Apple Music, ми вирішили відмовитися від звичного йому формату live-виступу та повернутися до жанру «відео портрету», застосовуючи новаторський підхід на знімальному майданчику», – коментує режисер та продюсер співачки Алан Бадоєв.

Попри шалену вимогливість Бадоєва до роботи під час зйомок, цього разу відео процес був побудований на цілковитій імпровізації – дії, народженій у кадрі в момент «тут і зараз», що виглядало природньо і органічно. Кожен портрет, кожна пісня відповідає за різний емоційний стан головної героїні, а TAYANNA стає для режисерської групи центром емоційної виразності, на якому вибудовуються усі мізансцени проєкту:

TAYANNA презентує ексклюзивний спецпроєкт для Apple Music - 2 - изображение

Портрет «Жіноча сила» – це стан душі, коли ти відчуває підтримку і любов навколо себе, коли вона сповнена позитивною енергією і силою, коли готова випромінювати світло і ділитися ним зі світом.

Портрет «Ейфорія» – емоційний стан, коли твої почуття змішані, але водночас настільки сильні, що немає змоги їм протидіяти. У такі моменти для мене наступає ейфорія, в якій я просто розчиняюсь.

Портрет «Плачу і сміюся» – тонке і глибоке почуття, коли ти хочеш плакати і сміятись поруч з людиною, котра йде з тобою пліч о пліч.

Портрет «100 днів» – у цьому портреті хотілось якомога найяскравіше показати стан душі в моменти суму та психологічного болю, з якого ти черпаєш сили та енергію продовжувати жити далі.

Портрет «Вийди на світло» – цей портрет створений саме для тих, хто хоча б один раз у житті заблукав. Заблукав у собі, серед думок, у нав’язаних соціумом досягненнях і бажаннях не бути собою. Світло завжди в тобі – просто знайти його!

TAYANNA презентує ексклюзивний спецпроєкт для Apple Music - 3 - изображение

16 жовтня відео портрети «Жіноча сила» будуть презентовані на офіційному YouTube-каналі співачки. І рівно за тиждень TAYANNA представить слухачеві головний сингл цієї осені «Плачу і сміюся».


Фото: пресс-служба

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top