TAYANNA презентує ексклюзивний спецпроєкт для Apple Music

П’ять емоцій фантастичної жінки, п’ять відтінків її абсолютної ейфорії, п’ять історій душевної реінкарнації крізь лінзу об’єктива Алана Бадоєва.

«За весь час, який ми співпрацюємо з TAYANNA, я зрозумів для себе просту істину, вона, як співачка, стала узагальненим жіночим образом, якого давно не було в Україні. Вона – більше, ніж просто голос, вона – більше за музику в класичному її розумінні. Тому, створюючи унікальний проєкт для Apple Music, ми вирішили відмовитися від звичного йому формату live-виступу та повернутися до жанру «відео портрету», застосовуючи новаторський підхід на знімальному майданчику», — коментує режисер та продюсер співачки Алан Бадоєв.

Попри шалену вимогливість Бадоєва до роботи під час зйомок, цього разу відео процес був побудований на цілковитій імпровізації — дії, народженій у кадрі в момент «тут і зараз», що виглядало природньо і органічно. Кожен портрет, кожна пісня відповідає за різний емоційний стан головної героїні, а TAYANNA стає для режисерської групи центром емоційної виразності, на якому вибудовуються усі мізансцени проєкту:

Портрет «Жіноча сила» — це стан душі, коли ти відчуває підтримку і любов навколо себе, коли вона сповнена позитивною енергією і силою, коли готова випромінювати світло і ділитися ним зі світом.

Портрет «Ейфорія» — емоційний стан, коли твої почуття змішані, але водночас настільки сильні, що немає змоги їм протидіяти. У такі моменти для мене наступає ейфорія, в якій я просто розчиняюсь.

Портрет «Плачу і сміюся» — тонке і глибоке почуття, коли ти хочеш плакати і сміятись поруч з людиною, котра йде з тобою пліч о пліч.

Портрет «100 днів» — у цьому портреті хотілось якомога найяскравіше показати стан душі в моменти суму та психологічного болю, з якого ти черпаєш сили та енергію продовжувати жити далі.

Портрет «Вийди на світло» — цей портрет створений саме для тих, хто хоча б один раз у житті заблукав. Заблукав у собі, серед думок, у нав’язаних соціумом досягненнях і бажаннях не бути собою. Світло завжди в тобі — просто знайти його!

16 жовтня відео портрети «Жіноча сила» будуть презентовані на офіційному YouTube-каналі співачки. І рівно за тиждень TAYANNA представить слухачеві головний сингл цієї осені «Плачу і сміюся».


Фото: пресс-служба

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top