У Києві з розмахом пройшов перший фестиваль кабріолетів KYIV CABRIO SESSION 

У Києві з розмахом пройшов перший  фестиваль кабріолетів KYIV CABRIO SESSION  - 1 - изображение

Цими вихідними у столиці відбувся наймасштабніший в історії України фестиваль кабріолетів KYIV CABRIO SESSION. На захід з’їхалося близько 100 автомобілів з відкритим верхом. Серед учасників можна було помітити як унікальні суперкари, вартість яких становить сотні тисяч доларів, так і раритетні автомобілі випуску початку ХХ століття. Фестиваль стартував виставкою і численним парадом кабріолетів центральними вулицями міста, а завершився яскравою танцювальною вечіркою під відкритим небом.

З’їзд учасників на фестиваль перетворився в імпровізоване шоу і виставку кабріолетів. Авто вишикувалися в один довгий ряд, зайнявши собою всю парковку Палацу Україна, приваблюючи сотні зацікавлених глядачів.

«Зібрати таку кількість кабріолетів виявилося досить складним завданням, — розповідає автор ідеї та організатор фестивалю Роман Мединський, директор Агентства PR Batteries. — Але бажання об’єднати кабріо-ком’юніті і повеселитися взяло верх. Нам з дружиною Аліною доводилося ганятися по місту за кожним кабріолетом, запрошуючи їх водіїв на фестиваль. А скільки було пройдено кілометрів по місту в пошуках запаркованих кабриків! Наступного року наша мета — 200 автомобілів. Запрошуємо всіх кабріо-любителів до нашої Telegram-спільноти».

Старт першого Київського параду кабріолетів був оголошений ведучим у прямому ефірі танцювальної радіостанції KISS FM UKRAINE, на частоту якої були налаштовані всі автоприймачі учасників. Колона KYIV CABRIO PARADE організовано вирушила по головних вулицях Києва, приваблюючи захоплені погляди перехожих, а зроблені ними фотографії та сторіс заполонили стрічки соцмереж.

Маршрут “автопробігу без дахів” проліг через вул. Велику Васильківську, пл. Льва Толстого, Хрещатик, Майдан Незалежності, Європейську та Поштову площі і набережну Дніпра до ТРЦ Атмосфера, на відкритому паркінгу якого фестиваль продовжився дискотекою для кабріолетів.

Кульмінацією свята стала яскрава танцювальна open air вечірка KYIV CABRIO DANCE NIGHT на відкритому паркінгу ТРЦ Атмосфера, де кабріолети вишикувалися у величезне коло, в центрі якого розмістився DJ-place.

Чотири години якісної музики та звуку забезпечила краща танцювальна радіостанція країни KISS FM UKRAINE і її резиденти. Старт музичному марафону дав 2K DJ своїм Bass і Tech House сетом, за пультом його змінив MR.SUNNY, топовий хаус-діджей України, а підтримав настрій ночі Underhill, один з піонерів українського діджеїнгу з 13-річним стажем.

Фуд-корт фестивалю забезпечила команда Ulichnaya Eda. «Ми раді брати участь у такій крутій та унікальній для міста та країни події, — поділився автор проекту Роман Тугашов. — Ідея організаторів здалася мені настільки дивною, що я вирішив “чому б і ні” і підтримав проект. Люблю сміливі ідеї та колаборації, а це якраз той випадок».

Захід був організований за всіма карантинними правилами. Відстань між автомобілями на танцполі становила понад 2 м, а гості танцювали біля своїх авто, дотримуючись соціальної дистанції. Закінчився фестиваль з дотриманням режиму тиші: учасники роз’їхалися о 23:00.

Організатори фестивалю, Агентство PR Batteries, обіцяють провести наступний фестиваль до відкриття літнього кабріо-сезону в травні 2021, а також ставлять за мету організувати подібний фестиваль і в інших містах — Одесі та Львові.

Оргкомітет KYIV CABRIO SESSION висловлює подяку команді і директору радіостанції KISS FM Антону Цеслику, команді ТРЦ Атмосфера, технічному партнеру івенту — компанії PROFI і особисто Євгену Гусарову, а також Денису Ситнику, засновнику кабріо-клубу «Open Day».

Фото: Олег Сошко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top