Таємний знак: які татуювання носять українські знаменитості

Таємний знак: які татуювання носять українські знаменитості - 1 - изображение

Мистецтво тату вже давно змінило свій соціальний статус. Натільний малюнок – це вже більше не кримінальний таємний шифр і не обов’язковий зовнішній атрибут будь-якого представника рок-культури, який поважає себе. Робити татуювання стало модно, престижно і дорого. Багато відомих персон прикрашають тіла татуюваннями. Ефектний малюнок не тільки має гарний вигляд, а й несе особливий сенс. У Мережі багато фотографій, на яких зірки шоу-бізнесу із задоволенням демонструють тату, надягаючи для цього відкритий у потрібних місцях одяг.

Український музикант Володимир Дантес носить два музичні татуювання на лівій руці. На внутрішній частині артист наколов стан із нотами пісні гурту Queen, а на плечі – мікрофон із підписом “Рок-н-рол”. На правій руці в нього малюнок, який символізує чоловіче і жіноче начало, рівновагу – два трикутники.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Dantes (@vladimirdantes)

Водночас у дружини Дантеса Наді Дорофєєвої на тілі більше десятка татуювань: на долонях, передпліччях, стегнах, зап’ясті та шиї. Пристрасть екс-учасниці гурту “Время и Стекло” до малюнків на тілі відома давно. Блискавка на талії, написи, цифри і сердечка на руках, троянда на лікті і слова з пісні групи The Beatles “All you need islove”. Стегна Наді Дорофєєвої прикрашають слова “bad” і “good”, натякаючи, мабуть, на вибуховий характер зірки.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)

Українська співачка Слава Камінська перше татуювання (птаха Щастя) зробила в підлітковому віці. Пізніше, коли перший малюнок втратив свій вигляд, співачка зробила зверху нове тату – скрипковий ключ. Співачка давно захоплюється татуюваннями. Після народження дітей, Слава поповнила свою колекцію новим зображенням. Малюнок, на якому зображені хлопчик і дівчинка, символізує сина і доньку артистки. Завершує натільний арт імена дітей співачки та дати їхнього народження. Крім того, за словами артистки, у неї на тілі є напис англійською мовою: “Every saint has a past, and every sinner has a future”, що означає “У кожного святого є минуле, у кожного грішника є майбутнє”.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Слава Камінська (@babaslavka)

Цікава історія сталася з українським режисером Аланом Бадоєвим. Під час зйомок передачі “Орел і Решка” в Римі Бадоєв не втримався і зробив собі татуювання на правому плечі – зображення вождя. Заради цього Алану, всупереч правилам тревел-проекту, довелося позичити гроші на дорогу наколку в дружини в шоу Жанни Бадоєвої. За словами режисера, індіанець на його тілі символізує мудрість і силу.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Alan Badoev (@alanbadoev)

Співачка і телеведуча Надія Мейхер носить на собі всього два татуювання, але вона ставиться до них вкрай серйозно. За її словами, ідея народжувалася протягом двох років. У підсумку на куприку співачки набито серце, яке обвиває терновий вінок, а доповнюють картинку язики полум’я і крапля крові, що стікає вниз. На нозі слідує продовження теми – зображено ще один терновий вінок. Незважаючи на те, що сама співачка носить тату, загалом вона противниця таких малюнків на тілі. “Люди, які зображують на собі черепи та інші темні символи, носять усередині багато негативної енергії і від них потрібно триматися подалі”, – вважає Мейхер.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

“Rock-n-roll” живе в серцях кожного з нас… скільки б нам не виповнилося)) Потрібно лише дозволити собі залишатися з енергією підлітка, який прагне пізнавати світ. Адже він, СВІТ, нескінченно різний і недосяжний… Наповнений невипадковими випадковостями, приємними неприємностями, які щоразу вчать нас новому або не пройденому… І якщо ми дозволимо собі злитися в усвідомленому потоці з його непередбачуваністю ……. Не бійтеся змін ♥️Good night. Фото @artofkosmos , Стиль @alenagrishak , Зачіска @alex_nagorsky , Макіяж @grimyana

Публікація від НАДІЯ МЕЙХЕР (@nadyameiher)

Співачка Альона Вінницька завжди мала до татуювань особливу любов і заявляє, що прикрасила б своє тіло безліччю малюнків і символів, якби чоловік її не обмежував. Уже давно на плечі співачки зображений дивний знак, який сама Вінницька називає символом нескінченності. Однак скоріше це відображення особливої фантазії та оригінальності, тому що татуювання мало нагадує стандартне зображення цієї фігури (спіраль, що замикається в коло, або перевернута вісімка).

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Альона Вінницька (@alena_vinnitskaya)

Оригінальні татуювання носить на тілі Анатолій Анатоліч. У ведучого є шість натільних малюнків. Серед них – цитата з “Хулігана” Сергія Єсеніна, Чеширський кіт (на честь народження дочки Аліси) і Лола Банні. Мультяшна кролиця з’явилася на правому біцепсі Анатоліча минулого літа, після народження доньки Лоліти.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Публікація від Анатолій Анатоліч (@anatoliyanatolich)

Ольга Олександрович


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top