Злата Огнєвіч розповіла заключну історію кохання під назвою «Гола правда»

Злата Огнєвіч розповіла заключну історію кохання під назвою «Гола правда» - 1 - изображение

Злата Огнєвіч презентує останню, заключну історію кохання під назвою «Гола правда». Трилогія співачки складається з треків: «Ти обіцяв», «Беги», «Гола правда».

Нагадуємо, нещодавно Злата Огнєвіч  розповіла дві історії свого кохання, вклавши свої емоції та переживання у трек – «Ти обіцяв», вірші до якого були написані лідером БУМБОКС, Андрієм Хливнюком. Друга історія життя надихнула співачку на написання неймовірно чуттєвого синглу -«Беги».

Злата Огнєвіч завершила свої історії на позитивній, легкій ноті, саме тому сингл «Гола правда» дуже літній, танцювальний та заряджений енергією.

«Я хотіла аби кожен відчув мотивацію та посил, який я намагалась донести цією трилогією. Спочатку був відчай і біль, потім творчість і трансформація, а на завершення легкість та простота. Саме так я оголила перед вами свої емоції і це моя «Гола правда». Слухаючи цей трек, я хочу, щоб ви відчули себе щасливими, танцювали під зірками у компанії друзів, і взагалі згадали, що справжня любов повинна дарувати тільки позитивні емоції» – Злата Огнєвіч.

Трек був створений у творчому тандемі разом з EYRA, Вадимом Лисицею та Мішою Кошовим, раніше співачка співпрацювала з ними по синглу «Солодка кара», який зараз знаходиться в номінації «Хіт року» у дуже престижній національній премії «Золота Жар-птиця».

«Справа в тому, що ми були в творчих пошуках: і з аранжуванням, і по стилю виконання, і за формою треку «Гола правда». Спочатку це був зовсім інший варіант пісні, який насправді мені не дужеподобався. В один прекрасний момент Вадим Лисиця знайшов «інгредієнт», якого не вистачало. Коли я отримала фінальний варіант, я була повністю підкорена і зрозуміла, що ось він, той самий ідеальний трек» – поділилась Злата Огнєвіч.

Разом з треком співачка анонсує і вихід нової відеороботи. Спеціально для цього кліпу Златі Огнєвічдовелося навчитися водити автомобіль та сісти на спеціальну дієту, а чому ви зрозумієте зовсім скоро. Презентація відбудеться у червні. Режисером виступив Валерій Погонський, який вже співпрацював із співачкою та відзняв кліп «Беги».

«Дуже хочеться відкрити вам завісу, я частково бачила монтаж і хочу сказати це буде неймовірне тадуже яскраве відео. Деякі кадри кліпу можуть когось шокувати, але я скажу лише одне: це все -справжнє мистецтво, яке показує і передає пісню «Гола правда».


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top