Новий відеосингл переможниці Євробачення Нетти «розкриває» абсурд сучасної культури їжі

Переможниця Євробачення 2018 — ізраїльтянка, яка виступала на Atlas Weekend і зняла кліп на Позняках в Києві — презентує нове відео з елементами троллінгу.

Netta — ізраїльська співачка-сонграйтер — продовжує захоплюючу подорож у світ сучасної і експериментальної поп-музики. Її епатажна, зухвала і водночас приваблива особистість займає центральне місце в новій пісні, що заповнена здоровим духом самовпевненості, почуттям гумору і заразливим ритмом.

Новим відеосінглом «Ricki Lake» — буквально багатим нездоровою їжею і нешанобливо-абсурдистських поглядом на торгашество — Netta шле своє «любовне послання» американській культури.

Співачка розповіла про джерело натхнення для створення нової пісні: «Будучи підлітком, я дивилася «Шоу Рікі Лейк» і була зачарована усіма тими барвистими персонажами, яких вона показувала в своєму шоу. Це був погляд на Америку — як на кращу, так і на гіршу з її сторін. Як і гості Ріки, ми все прагнемо порад, швидких рішень і простих лайфхаків, які зробили б нас щасливими і зняли б смуток. Нова куртка, новий ніс, щаслива їжа або зменшення целюліту».

Також Netta зауважує: «Ricki Lake» — як пісня, так і людина — це про те, щоб бути щасливим, слухатися своєї інтуїції замість правил суспільства і танцювати під власний ритм. Для мене Рікі Лейк завжди була тією, чиї, здавалося б, недоліки полюбила Америка. Ця пісня і відео — моє безглузда, брудна і сальна повага їй ».

Нагадаємо, перемогу на Конкурсі Євробачення завдяки своєму хіту «Toy» Netta здобула в 2018.

2019 рік «показав» нам співачку Netta в менш стандартних ситуаціях — як, наприклад, на подіумах модних показів, так і на прогулянці з принцом Вільямом під час його візиту до Ізраїлю. Її музика і відео продовжують набирати популярність — на сьогоднішній день сумарна кількість переглядів і прослуховувань перевищило позначку в 600 млн.

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top