“Сліпа”: на СТБ стартує проект, заснований на реальних історіях

Сліпа: на СТБ стартує проект, заснований на реальних історіях - 1 - изображение

24 лютого о 18:00 на телеканалі СТБ стартує проєкт “Сліпа”, який заснований на реальних історіях.

Головна героїня проекту –  сліпа провидиця баба Люба. Вона має мудрість предків і відчуває людей, які звертаються до неї по допомогу. Завдяки прикметам і особливим знанням вона допомагає героям захистити себе і своїх близьких від негараздів.

“В основі проєкту “Сліпа” лежать реальні долі людей. Цей цикл нікого не залишить байдужим – ні нас, причетних до виробництва, ні телеглядачів, запевняє генеральна продюсерка і засновниця Space production Дар’я Легоні-Фіалко. –  Ми дуже довго шукали нашу бабусю, бо були впевнені, що в наш час усе ще є справжні сліпі провидиці, які бачать долі й допомагають людям. Ми шукали її неймовірно довго, і в якийсь момент навіть опустили  руки і почали сумніватися, що знайдемо. Але нам вдалося відшукати ту саму бабусю. У нашій бабі Любі є міць, сила і харизма, які допомагають їй бачити набагато більше, ніж зрячим людям. У неї для кожного знайдеться єдино правильна порада, мудра настанова і відповідь навіть на найскладніше життєве питання”.

Зв’язатися з навколишнім світом відунці допомагає її онука Катя. Вона веде блог, у якому розповідає історії людей, які шукають допомоги у бабусі. А ще ділиться її мудростями: чому не можна приймати в подарунок монети, як дзеркало в спальні може зруйнувати найміцніший шлюб, чим небезпечний безлад у домі. Про ці та інші прикмети глядачі дізнаються вже з 24 лютого на СТБ.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top