Аліна Паш про погрози, гімн України та чоловіка-француза

Аліна Паш про погрози, гімн України та чоловіка-француза - 1 - изображение

У новому епізоді Зе Інтерв’юер – фрешвумен українського хіп-хопу, яка за рік стала сенсацією в українській музиці. Її технічний та запальний флоу не залишив байдужим навіть президента України. Велике та відверте інтерв’ю з Аліною Паш. 

Чому Аліна Паш замінила Тетяну Решетняк у гурті «Горячий шоколад»? 

У гурті «Горячий шоколад» співала за Тетяну Решетняк. Я була у складі гурту, але дуже короткий період. Ми поїхали в тур по Китаю, і розумію, що на нас досить добре заробили, адже в той момент курс долару дуже виріс. А ми ж заробили за півтора місяці майже щоденних виступів по 1 500 доларів. Це гранично мало. 
 
Хто коханий чоловік Аліни Паш, та як вони познайомились?

Ми познайомились у Барселоні, у таксі, випадково. Був дощ, ми з моїм колишнім хлопцем клали в таксі велику валізу, тому що бачили, що таксі висаджує пасажира. В нього не працювала картка і не було кешу. І він каже: «Гей, а ви не поспішаєте? Якщо ми поїдемо, тут квартал обійдемо і знайдемо кеш». Я дивлюсь на нього й думаю, що десь його бачила. І не можу зрозуміти, де. Їдемо, хлопець починає з ним говорити. Кажемо, що ми з України. І він такий: «Вау я з Парижа, Україну так люблю. Був там разів уже не знаю скільки, я музикант. Працюю в електронній групі DOP, якщо знаєш». А ми ж любимо електронну музику, я була в них на концерті. І ми робимо фото разом. А потім моя подруга на ім’я Аліна пише мені: «Ого, а я знаю його, він колись у Харкові виступав, хочеш, я тебе познайомлю з ним ближче, вони будуть у Києві виступати, може, у вас щось музично зростеться». Давай, цікаво. Вона потім познайомила мене з ним на Платформі в Boom Boom Room, коли він ще працював. Я пам’ятаю той момент коли ми одне одному тиснемо руки, я така: «Ти пам’ятаєш, ми колись у таксі бачились?» Показую йому фотку, і він такий: «Ну так, зараз ти симпатичніша». Я подумала, от хамло, до побачення. Потім Джо знайшов мене у соцмережах, але я від нього тоді трималася осторонь. Я в якийсь момент розумію, що він, мабуть, сприймає мене як усі іноземці сприймають українських дівчат – як легкодоступних гарних пташечок. Але ж він каже: «Ні-ні-ні, я відчув до тебе щось таке, чого не відчував до цього, дай мені шанс із тобою поговорити, давай спілкуватися». В якийсь момент зрозуміла, що він насправді класний чувак, і ми почали спілкуватися, потім говорити по відео. Виявилось, що в нього прекрасне почуття гумору. І вже три роки ми разом. 
 
Хто погрожував Аліні Паш?

Що мені, звісно, найбільше не сподобалось – почали переходити на якісь супержорсткі теми. Мені зателефонувала знайома, сказала: «Аліно, будь обережна, там збирається групка людей, які хочуть облити тебе зеленкою». Я така: «А нащо це комусь?»

А в мене якраз був виступ із ТНМК, і казали що ось прийдуть після концерту наб’ють морду. Ну приходьте, камон! 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top