Потап про сольний альбом, подружнє життя та заробіток українських зірок

Потап про сольний альбом, подружнє життя та заробіток українських зірок - 1 - изображение

Зірковим гостем свіженького випуску шоу Слава+ на YouTube-каналі Люкс ФМ став український артист та продюсер Потап. Артист розповів про свій сольний альбом, подружнє життя та заробіток українських зірок.

Під час бесіди зі Славою Дьоміним співак розповів, що його сольний альбом MISHA/ – це альбом зовсім нового Потапа. Музика і слова до треків нового альбому були написані Потапом в співавторстві з молодим саундпродюсером і звукорежисером Nick Niker (Микита Пучков).

«Всем, кто не слышал, как Потап поет и признается о личном, кто хочет узнать подноготную закулисья, кто хочет увидеть романтическую сторону, кому просто приятен мужской натуральный голос – послушайте первый альбом Потапа,» – зауважив співак.

Також артист додав, що у новому альбомі ПТП MISHA/ він заспівав про стосунки з NK Настею Каменських та відчув полегшення, коли розповів про це світові.

«Мне очень надоело скрывать отношения. Это вообще некрасиво по отношению к женщине и к самому себе. Поэтому наступил момент, когда мы решили забацать свадьбу,» – поділився Потап.

За його словами, Настя прекрасна господиня. Вона неймовірно готує та слідкує за домом. Її коронна страва – макарони альденте з креветками.

«Я ее называю wonder woman,» – підкреслив чоловік.

Також у інтерв’ю 38-річний продюсер зізнався, що українські артисти заробляють менше, ніж американські.

«Украинский рынок ограничен территорией. Группы, которые выходят на европейский и американский рынки, зарабатывают по-другому,» – підкреслив продюсер.

За його словами, усі українські артисти вищого ешелону мають гарний достаток, але все одно прагнуть більшого.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top