Гурт «Руки’В Брюки» презентує перший україномовний альбом у Києві

13 вересня головний рок-н-рольний гурт Києва — “Руки’В Брюки” — представить довгоочікуваний 7-й альбом “Дай Мені Знати” у столичному Caribbean Club Concert-Hall. Окрім нових композицій, колектив зіграє улюблені пісні з попередніх 6 альбомів.

Нова збірка повністю україномовна та складається з 11 треків, серед яких вже відомі “Хитай стегна” та “Я вигадав світ”, кліп на яку вийшов навесні цього року.

 “У 2015 році ми оприлюднили перший варіант пісні “Я вигадав світ”, і це була перша пісня українською мовою, яку ми записали. І ось прийшов час, та ми презентуємо альбом з 11 україномовних пісень.”, — розповідає Олександр Ремез, лідер гурту «Руки’в Брюки».

“Руки’В Брюки” вразять не тільки рок-н-ролом українсьою. Музиканти приміряли на себе стиль yearly soul, або якщо бути точнішим retro soul. Раніше «Руки’в Брюки» надихались більше з рок-н-ролу 50-х років. Зараз відчувається дуже сильний вплив афроамериканських виконавців першої половини 60-х. 

На альбомі також є запрошені музиканти: в деяких піснях можна почути потужну духову секцію, та навіть електроорган. 

Нагадаємо, що колектив “Руки’В Брюки” був створений у 2007 році вокалістом, сонграйтером та гітаристом Олександром Ремезом. У 2018 році “Руки’В Брюки” запалили шоу “Х-фактор 9”, після їхньої музики Настя Каменських виконала хіт Елвіса Преслі, а Дмитро Шуров (Pianoбой) заграв на контрабасі.  

Купити квитки на концерт можна на сайті: https://bit.ly/2k7r3gT.