Злата Огнєвіч і бренд Anabel Arto презентують спільний проєкт 

Злата Огнєвіч і бренд Anabel Arto презентують спільний проєкт  - 1 - изображение

Сучасний світ далекий від ідеального. Не всі дівчата мають параметри 90-60-90 та довге шовкове волосся, не всі люблять готувати та прибирати. Дехто ненавидить спорт, дехто обожнює смачно поїсти і докоряє собі за це. При цьому далеко не всі можуть прийняти себе, дозволити собі бути собою!

Злата Огнєвіч та бренд спідньої білизни Anabel Arto об’єдналися та відзняли кліп до пісні «Богиня». Мета кліпу — донести до суспільства важливу думку: кожна дівчина та жінка особлива і бездоганна, незважаючи на вагу, вік, професію й інші особливості.

Основна ідея проєкту — висвітлення унікальності різних жінок. У кожної з них своя історія, професія, хобі. Вони всі різні, як за зовнішністю, так і за характером Проте кожна особливо прекрасна, по-своєму.  

«Я вже довгий час виношувала ідею створення такого відео, адже пісня «Богиня» саме про це: про жіночу красу, індивідуальність та особисту магію кожної з нас. Вона зачіпає тему самооцінки кожної жінки, а також суперсили, яка допомагає щодня відчувати себе богинею. Я щаслива, що разом з брендом Anabel Arto мені нарешті вдалося втілити в життя ці думки», — поділилась Злата Огнєвіч.

Пісня «Богиня» у виконанні Злати Огнєвіч засвідчує, що в кожній жінці живе справжня Богиня. У кожній є той самий стрижень, що робить її унікальною і неповторною. 

Прийняття себе, підвищення власної самооцінки — теми, що останнім часом порушуються в суспільстві все частіше. Злата зізналася, що це автобіографічний трек. Свого часу їй довелося подолати багато перешкод, щоб знайти гармонію між собою та навколишнім світом і відчути себе Богинею.

Режисером відеороботи став Тарас Голубков, продакшн «Інакше studio». 

«Головна ідея відео полягає в тому, що наші герої справжні! Хтось сумлінно готується до спортивних змагань, хтось проводить час з подругами, хтось приміряє незвичний для свого віку образ — одній з наших героїнь 59 років —, хтось сміливо заявляє, що він трансгендер. Перед нами відкриваються красиві, особливі люди. Ми розуміємо, що естетика та краса — це не завжди модельна зовнішність» — розповів Тарас Голубков.

Героїнями відео стали Злата Огнєвіч, Юлія Сахневич — хореограф, Маргарита Верховцева — учасниця шоу “Топ-модель по-українськи”, Людмила Луцук — інстагблогер «Люда з Голівуда» та інші.

Цей проєкт неодмінно допоможе вам розібратися в собі, відчути ту силу, яка може таїтися глибоко в душі. Ми можемо все! Необхідно лише прийняти себе такими, якими ми є. 

Цінувати і поважати себе — головний меседж треку.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top